Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a PRIDE...

Mi a véleményetek a PRIDE 2014-ről?

Figyelt kérdés
Jöhetnek pártállások is. Meg bármilyen szöveg, amivel indokolni tudod, hogy miért ellenzed, illetve miért vagy mellette.

2014. júl. 6. 10:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja, és hogy nyílt kártyákkal játsszam: azért tettem fel a kérdést, mert egy -egyébként meleg- ismerősöm megkérdezett ma, hogy én hogyan vélekedek erről. És meglepődött a válaszomon.


Ezt válaszoltam: " A melegekkel semmi bajom, viszont a PRIDE-ot egy hatalmas exhibicionista, és tök feleslegesen néphergelő marhaságnak tartom."

Na ez száméra meglepő volt, azt mondta, ennél liberálisabbnak ismert meg. Ha netán olvassa a gyaksit, lehet magára ismer :D Innen is üdvözlöm.


Na, véleményképzésre fel!

2014. júl. 6. 10:29
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel, egyáltalán nem befolyásolja az életem. A legtöbb amit látok belőle, az a cikk címe amin ugyanúgy átsuhanok mint a többi lényegtelen cikk címén.
2014. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekel. Csináljanak, amit akarnak.
2014. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Undorkeltőnek tartom.
2014. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
75%

Hetero vagyok.

Én mellette vagyok. Részt vettem rajta, a meleg barátaimmal vonultam fel.

2014. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy óra alatt négy válasz. Úgy látszik, tényleg senkit se érdekelnek a melegek, vagy a pride....
2014. júl. 6. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Jol gondolod, sot, a normalisabb melegeket sem erdekli, mert ezek a vonulgatasok pont hogy az ellenkezo hatast erik el a legtobb ember szemeben
2014. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Jol gondolod, sot, a normalisabb melegeket sem erdekli, mert ezek a vonulgatasok pont hogy az ellenkezo hatast erik el a legtobb ember szemeben"


Én is így vélem. Ahogyan azt már leírtam.

2014. júl. 6. 11:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az igazi melegjogokért folytatott harcok tárgyalótermekben meg üléseken zajlanak, nem ilyen PRIDE-féle polgárpukkasztásokon. És ezt kizárt, hogy nem látják be a melegek. Mégis a vonulgatást választja némely meleg. Ezért gondolom, hogy ez egyfajta mélyen gyökerező exhibicionizmus :D . És ez nem tetszett a meleg haveromnak, mikor ezt elmondtam neki.
2014. júl. 6. 11:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor te liberálisabb vagy mint ő
2014. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!