Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy utasszállító repülőgép lezuhant Ukrajnában?

Figyelt kérdés
Az én véleményem az, hogy lehetséges hogy egy harmadik fél lőtte le a gépet, hogy még nagyobb feszültség alakuljon ki Oroszország és Ukrajna között! Mivel holland, német utasok is voltak a gépen ezért hollandiai és németországi vezetésben is feszültséges válthat ki. Nagyon sajnálom hogy ártatlan embereknek kellett meghalnia, érthetetlen! Szerintetek? Lehetséges hogy ez újabb lépés abba az irányba hogy egy harmadik világháború vegye kezdetét?

2014. júl. 18. 08:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy nem akarom hogy legyen világháború! Figyelemmel követem az eseményeket és látom hogy mik történnek amelyek eléggé félelemkeltőek! És nem elborult lelkű tini vagyok mint ahogy te fogalmaztál! Ezek szerint te élsz álomvilágban mivel úgy látod hogy ebben a nagy világban minden rendben van! De ez nem így van! Az emberek ölik egymást és most ártatlan embereket is megöltek! Szerinted ez normális?
2014. júl. 18. 08:55
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

"én véleményem az, hogy lehetséges hogy egy harmadik fél lőtte le a gépet, hogy még nagyobb feszültség alakuljon ki"


Ja a nemzetközi zsidó és buzł lobbi volt az!


Idióta!

2014. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván ez csak egy felvetés. De a mai világban bármi megtörténhet! De akkor sem normális ha oroszok vagy ukránok lőtték le! Úgy gondolom az meg csak téged minősít hogy egyszerre idiótának nevezzük a másikat! Köszi!
2014. júl. 18. 09:00
 4/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy "harmadik fél" lőtte volna le a gépet. Igen nagy valószínűséggel vagy az ukránok, vagy a felkelők (most az ott lévő oroszokat is ide számítva).


Nem vitatom, lehetnek olyanok, akiknek érdekük a feszültség fokozása az adott térségben, de azért katonai erővel, rakétákkal ezen a területen csak a két harcoló fél rendelkezik.


Természetesen mindkettő tiltakozik a gyanúsítás ellen, mindkettő a másikat nevezi felelősnek a gép lelövéséért.


És természetesen az egyikük hazudik.

2014. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak egy felvetés volt hogy esetleg egy harmadik fél... Akárki ki is volt ez egy aljas és értelmetlen dolog volt. Ártatlan emberek megölése és még kitudja miről nem tudunk, hány ilyen eset van amiről nem hallunk a hírekben! Köszi a választ!
2014. júl. 18. 09:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett ehhez harmadik fél, az oroszbarát szakadárok vagy az ukránok tévedésből is lőhették le, aztán próbálja az elkövető fél a másikra kenni.
2014. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Azért az szar ügy, ha lelövik, és először dicsekszenek vele, utána megpróbálják letagadni, és a másik félre kenni az egészet:

[link]

Úgy látszik, rájöttek, hogy egy utasszállítót lelőni nem éppen a hőstett kategóriába tartozik.

2014. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 homo ludensz ***** válasza:
100%
Régebben előfordult hogy a számítógép által vezérelt légvédelmi berendezés hanyagul volt beprogramozva vagy minkét fél azonos típusú vadászgépet állított hadrendbe. Olyanra is volt példa mikor az oroszok pilótája tévedett mert csak a gép sziuletjét látta de lelőtte. Elképzelhetetlen hogy 10 kilométerről célt levadászni képes eszköz és a hozzátartozó elektronika csak úgy cserél gazdát mint egy AK vagy egy láda lőszer s némi szaktudás is szükségeltetik.
2014. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 belapus ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb az, hogy a szakadárok lőtték le a gépet ( 80 % ? ).Szerintem a dicsekvő parancsnoknak már rég Hágában kellene lennie, mert az oroszok esetleg úgy gondolják - bizonyítandó azt, hogy orosz csapatok nem harcolnak egy másik ország területén agresszorként -, hogy ki kell adni a Nemzetközi Bíróságnak.Ebben az esetben viszont nem maradhat életben, mert túl sokat tudhat, így csak a holttestére lenne szükség.
2014. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

A véleményem az, hogy már a kilövés előtt el volt döntve, hogy ki tette. Folyamatosan ezt látom mindenhol, hogy pufogtatják bizonyítékok nélkül a véleményeket; az ukránok pedig már kreáltak is valami hang, vagy videofelvételt. Szánalom ami itt folyik, teljes hírzárlatnak kéne lennie addig, amíg ki nem derül, hogy valóban kik a felelősök (értelem szerűen azokon a barmokon kívül, akik háborús övezet felett repültek az utasszállítóval).


Az Ukrán hadsereg azt mondta, hogy a szakadároknak nincs olyan eszközük, amivel utasszállítót le lehetne lőni. Az oroszok meg miért adnának nekik ilyent, amikor szükségtelen? Ettől függetlenül az ukránok már kapálóznak, hogy a keletiek tették... Inkább maradna kussban.


Addig, amíg nem derül ki a VALÓS tettes, szimplán undorító propagandának és politikának tartok minden véleményt, ami az országok vezetőitől jön.


Szerintem egyébként valami részeg idióta lőhette le. Bár nem értek ehhez nem tudom, hogy maga a fegyver mennyire hülyebiztos; de kizártnak tartom a szándékosságot.


Én egyedül annak örültem, hogy egy család lekéste a gépet és szerencséjére túlélték. Hihetetlen szerencséjük volt (vagy Isteni gondviselés?).


# 3:

Kassa bombázására emlékszel még az isiből? Nem új-keletű dolog ám ez...

2014. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!