Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan mi értelme...

Most komolyan mi értelme lenne ennek a "Chemtrail" összeesküvés-elméletnek?

Figyelt kérdés

Ez röviden arról szól, hogy a chemtrail-repülőgépek titokban mérgező vegyi anyagokat permeteznek, melyek megmérgezik a lakosságot.


Ugyan már emberek! Ennek mégis mi értelme lenne? Az, hogy kevesebb ember legyen? = kevesebb adófizető legyen? Vagy hogy minden ember nyomorék legyen? Mi az értelme? Ezen nem gondolkoznak el azok, akik elhiszik ezt a f*@˘^szságot??



2014. aug. 6. 10:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
34%
3. évezred.muhahaha.a story mit ír?
2014. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

"Ez sajnos nem f@sság.Az úgynevezett népességcsökkentő program része,nincs elég természetes erőforrás ennyi embernek.A kamu oltásokkal,egyéb gyógyszerekkel,vegyszerekkel együtt el is érik a tervüket. "


- A népesség csökkentésének vannak bevett, gyakorololt eszközei. Úgy hívják őket, hogy jóléti társadalom, születésszabályozással kapcsoaltos felvilágosítás és női jogok.


Ellenben az itt kifejtett összeesküvés-elméletekre semmilyen koherens és konklúzív bizonyíték sincs.

2014. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
34%

"Ellenben az itt kifejtett összeesküvés-elméletekre semmilyen koherens és konklúzív bizonyíték sincs."


Ne hazuggy öcsi!

2014. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nekem erről igazából annyi a véleményem, hogyha minket mérgeznének, akkor magukat is (akik csinálják)! De, aki híve ennek a hülyeségnek, annak úgysem lehet megmagyarázni, illetve ész érveket felhozni...
2014. aug. 6. 11:08
 15/32 Gugu Gabor ***** válasza:
89%

Nem akarok nagy marhaságot írni mert nem vagyok vegyész, viszont a chemtrail nem csak rám, nem csak az én telkemre, hanem az egész falura, városra, megyére, országra kiterjed.

Ha ez igaz akkor a mindenféle innen onnan össze szedett kép, nyilatkozat, stb helyett nem lehetne ténylegesen kimutatni hogy teszem azt Pécsen a nem tudom minek nagyobb a koncentrációja? Csak mert ilyen kutatást, vizsgálatot még nem nagyon láttam chemtrail ügyben

2014. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem is fogsz látni,mivel a bizonyítékokat eltusolják.Akinek erre van pénze,annak mindenre van.Híres embereket is kinyírtak már hasonló dolgok miatt.
2014. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Szerintem meg még ez mellé az egész mellé egy csomó alaptalan bugyutaságot kreáltok, amit éppen kidob az agyatok... "nem lehet bizonyítani" "eltussolják" persze én meg Batman vagyok!
2014. aug. 6. 11:18
 18/32 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne bizonyítani?! Egy amatőr vegyész 1 nap alatt utána tudna járni az egésznek. 1 VEGYÉSZ!
2014. aug. 6. 11:20
 19/32 anonim ***** válasza:
69%

Ma 11:00

A 3.Évezred még mindig hihetőbb, mint a Konteo.hu

2014. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
Értelme annyi, hogy addig is egy "láthatatlan ellenséggel" törődik az emberek nagy része, és eltereli a figyelmet a valós problémákról.
2014. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!