Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyesek miért gondolják, hogy...

Egyesek miért gondolják, hogy az internacionalizmus lehet Magyarország jövője?

Figyelt kérdés

Eddig megtapasztalhattuk, hogy az internacionalista nemzetellenes kommunizmus hatalmas károkot okozott (mszmp), a szintén internacionlasta nemzetellenes liberalizmus (mszp-szdsz) meg csak folytatta az ország tönkretételét!

Mégis mit várnak az emberek az internacionalistáktól? Eu Egyesült államok? Hogy aztán alig maradjon valami hatásköre a magyar népnek saját életére? Ez nem gondoljátok, hogy őrültség? Vagy szándékosan rosszat akartok a magayrságnak, mikor az mszp-szdsz-re szavaztok?



2014. nov. 13. 07:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Drága kérdező, arra még nem jöttél rá, hogy ebben az országban már pár száz éve internacionalizmus van ?? Ha mást nem, de nézd már meg a "magyar" családneveket és elmélkedj, honnan származnak ezek. Internacionalizmus volt, van és lesz is.
2014. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Észak-Koreában olyan nacionalizmus van, hogy még a szövetséges Kínára is ferde szemmel tekintenek (:D) és még a délieket is utálják, akik pedig szintén koreaiak.


Szerintem te jól éreznéd magad ott a nagy nacionalizmusban.

2014. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Együgyű embereknek nem számít hogy mi lesz holnap a lényeg hogy ma jó legyen. persze bele sem gondolnak mi lenne ha hírtelen vagy fokozatosan amerika is kínai mintára alakulna diktatúrává akkor megnézhetik magukat hogy kinek adták az országot. Ezek a prolik a panelokból csak annyit látnak nézd az csillog nézd az szegény dáíí
2014. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

"nézd már meg a "magyar" családneveket és elmélkedj, honnan származnak ezek."


Nekem az egyik nagyapám osztrák származású volt, német családnévvel. Hát én ettől akkora internacionalista vagyok, hogy nagyon.



De a kérdéshez: Nagyon messzire kellene visszamennünk. Kb. '19 - óta tobzódik ez a nemzetellenes vonal. Az internacionalista/kozmopolita nem igazi, szó szerinti internacionalista, á nem. Csak azt ajánlja, mi, magyarok adjunk fel mindent és csatlakozzunk a "modern", haladó világhoz. Ő szívesen élne Amerikában, Nyugat - Európában, esetleg Izraelben (csak dolgozni meg katonáskodni ne kelljen), de nem a mucsai Magyarországon.

Kozmopolitizmusa abban nyilvánul meg, hogy tagadja a magyarságát, de nem hagyja itt a gyűlölt földet, ahol született - naná, máshol nem fizetik meg a firkálmányait - nem költözik Izraelbe - hisz ősei nyelvét nem beszéli, vallását nem gyakorolja - csak itthon terjeszti "haladó" eszméit. Ők azok az ún. mértékadó szabadgondolkodók, filozófusok, akik tömött könyvespolc előtt, kötött pulóverben nyilatkoznak, Nyugat - Európában panaszkodnak a mindenkori (jobboldali) magyar kormány ellen. Ezeknek emblematikus pártja volt annak idején az SzDsz.

Igen, ezek szándékosan rosszat akarnak Magyarországnak, de Európának is.

2014. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem az a baj, hogy te tévesen gondolkodsz. A baj az, hogy van még pár millió társad. Ha majd egyszer meggondolod szavaid jelentését, sőt, meg is érted, megad fogsz rájönni, mi benne a hatalmas tévedés. Nekem nem tisztem, hogy erre így ismeretlenül rávezesselek. Magyarország jövőjét látom, a sajátomét alakítom. És te mit teszel ennek érdekében?
2014. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert még egy ideiglenes amerikai ügyvivőt is jobban érdekel a magyarországi korrupció, mint a parlamenti pártjainkat együttvéve?
2014. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!