Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagy kampós orra...

Ha valakinek nagy kampós orra van, annak a felmenői között volt zsidó?

Figyelt kérdés

Pl nekem nagy és kampós orrom van, anyámnak kicsi, de kissé kampós orra van, apámnak pedig egyenes, de nagy orra van :D, ebből jött össze nekem a nagy és kampós :D


Ettől függetlenül, akinek nagy kampós orra van, az rendelkezik zsidó felmenőkkel? Milyen távoli felmenőktől örökölhettem ezt az orrt? Úgyértem, pl az ükükük nagyapámtól is, vagy azok a gének már nem nagy eséllyel bukkannak elő?


2014. dec. 5. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem feltétlenül. Lehetnek pl. arabok is.
2014. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem csak a szemita származásúaknak van nagy orra.
2014. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De azért Magyarországon nem nagyon keveredtünk olyan népekkel, akiknek nagy és kampós orra van, arabok itt nem éltek 200-300 évvel ezelőtt. Kiknek van mé nagy orra, mely népeknek, akikkel keveredhettünk?


A honfoglaó magyarok hogy néztek ki? Gondolom nem vörös hajúak és kék szeműek voltak.

2014. dec. 5. 20:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem, mi pl. egyáltalán nem vagyunk zsidók és öcsémnek olyan zsidó orra van, hogy már sokszor lezsidózták miatta, pedig tudjuk a családfánkat, nincs benne zsidó. Mindamellett nem lenne gond, ha azok lennénk, csak hát nem vagyunk azok.
2014. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
A honfoglaló magyarok úgy néztek ki, mint a mongolok és nagyon alacsonyak voltak.
2014. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Engem még nem zsidóztak le, de lehet megfordult már pár embernek a fejében. A múltkor valami nagymagyaroeszágos pólós gyerek nagyon bámult...én csak mosolyogtam egyet :D


Amennyire én tudom, bennem sincs zsidó vér...

2014. dec. 5. 21:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Mátyás királynak is nagy orra volt, sokan gúnyolták is érte.
2014. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A samu az zsidó név/vezetéknév? A nagymamám dédnagyapjának volt ez a neve...
2014. dec. 5. 21:47
 9/17 anonim ***** válasza:
8 Mint keresztnév természetesen zsidó név és hát gondolom vezetéknévként is esélyes. Manapság persze adják minden kisfiúnak, divatos lett.
2014. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Kicsi az esélye, hogy nincs zsidó valahol a felmenőid között.
2014. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!