Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges a jelenleginél...

Lehetséges a jelenleginél korrektebb politikai rendszert alkotni és fenntartani?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amelyben felépítéséből adódóan sokkal kisebb mértékben jelenhet meg a korrupció, az emberi kapzsiság, a lopások stb., viszont sokkal nagyobb mértékben teljesül a népakarat, számonkérhető a vezetők felelőssége, megfelelő mértékben elosztott, az értelmes és racionális vélemények jobban vannak jutalmazva a jó hangzású bullshiteknék, bármelyik aktuális vezető alkalmatlanság esetén gyorsan lecserélhető, a nép irányába automatikusan teljesül a megfelelő tájékoztatás és mégsem lassú és nehézkes szervezésű, sőt gyorsabb, hatékonyabb felépítésű?

2014. dec. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de nem kivitelezhető!

A szavazó drónok többsége fel sem fogja azt, ami történik körülötte!

2014. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Lehetséges.

Ezt úgy hívják, hogy demokrácia. Na ezen a téren még van némi tanulni valónk.

2014. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami ebből megvalósítható, azt megvalósítaná az a párt, amelyik ott van az orrunk előtt a parlamentben. Úgy hívják: LMP
2014. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Elfelejtettem írni, de jó lenne, ha a válaszok viszonylag függetlenek lennének az aktuálpolitikától..

Szerintem a pártok egyáltalán nem jó irány (csapatba szervezett bűnbandák).

A demokráciát részmegoldásnak érzem csak, szerintem lehetne ennél jobb is..

Vélemény?

2014. dec. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!