Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti szeretitek ezt az országot,...

Ti szeretitek ezt az országot, szeretek magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán, eddig semmi előnyöm nem származott abból hogy itt lakom, vagy hogy itt élek.

Pedig sokan mondják, hogy milyen különleges nép a magyar, milyen szép a nyelvünk stb. hát én nem ezt vettem észre, elég egy undorító népség szerintem az az igazság.


Ti hogy gondoljátok? Érdemes innen elhúzni vagy lesz -e valaha jobb a helyzet mint gazdaságilag, mint emberileg?


2015. jan. 17. 14:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hogy magyar vagyok, vagy hogy itt élek*
2015. jan. 17. 14:06
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ahogy gondolod kérdező. Én úgy vagyok vele, hogy szeretem a Hazámat, büszke vagyok a történelmünkre, de sajnos az emberek nagy részét ki nem állhatom... Mert nagyon elbutult a nép az utóbbi egy évszázad alatt :/
2015. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én magyar származású vagyok elvileg.

Egyetértek abban, hogy ma már szinte csak zsidók és cigányok vannak itt, és ők tették szarrá ezt az országot... De el is fogok húzni nemsokára, mivel itt nem igazán élvezetes az élet.

2015. jan. 17. 14:28
 4/16 A kérdező kommentje:

Miért nevezel hazaárulónak? Látod tipikus magyar mentalitás, aki elakar húzni az máris hazaáruló, vagy zsidó...


Én tettem ezért az országért, mégpedig azt hogy adót fizetek, rendet tartok a környezetemben ahol élek, és környezetvédelemmel is foglalkozom, és szoktam toborozni az embereket a városban ahol élek, hogy tartsanak rendet stb. De nem kapok vissza semmit sem belőle! Az adómból is a cigány népséget éltetik, akik tönkreteszik az országot, ezt a parazita népséget! Minek tartják el a cigányokat egyáltalán?! Nem kellenének ide! Leszarom ha meghalnának, nekem csak negatív tapasztalataim vannak vele, és igen ez rasszizmus. Sokat szívtam már és szívok a cigányok miatt, nem egyszer keveredtem már konfliktusba velük, sajnos ilyen a természetük, így vannak kódolva.

2015. jan. 17. 14:32
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Valahol szerethető, maga az ország. A történelmünk olyan dolog, hogy lehet szeretni, utálni, bírálni, de az már a múlt, az vele a baj, hogy az emberek többsége az ezeréves múltban él, és nem a jelent, meg a jövőt nézi.


"Igen, érdemes lenne elhúznod, hogy a magadfajta magyargyűlölő hazaárulók, akik csak kiélik az országot, akik eddig ebben az országban éltek, de semmit sem tettek érte, elhúzzanak innen örökre. "

Ilyenkor engem azért érdekelne, hogy aki ennyire lenézi, bírálja a másikat, és minden sarkon hazaárulót kiált, az vajon mit is tett az országért? Mert általában azoknak a legnagyobb a szája, akik se nem tanultak, se semmit nem tettek, csak robotolnak reggeltől estig egy gyárban, vagy épp külföldi multi cégnél....Innentől erősen megkérdőjelezhető, hogy az ilyen ember tett e bármit is az országért.

2015. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
szeretem az országot, szeretek magyarnak lenni, amit nem szeretek az a korrupt és gerinctelen vezetés és a politikusok...
2015. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

A történelmi Magyarországnak minden részét szeretem, Magyarországot és Erdélyt talán egy kicsit jobban mint a többit, mert Magyarország létezése azt üzeni nekünk erdélyieknek, hogy van egy olyan ország valahol, amit magyarok laknak, és ahol magyarul beszélnek.


Szeretek magyar lenni. Nem érdekből. Ha valaki csak érdekből szeret egy nemzetet, nem is szereti igazán. Erdélyben sokkal jobban megérné románnak lenni, de inkább maradok magyar. Akkor is az maradnék, ha üldöznék Erdélyben a magyarokat.

2015. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Én szivesebben lennék Klingon.
2015. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Persze úgy én is szeretem ezt az országot.

De itt nem igazán lehet megélni, hacsak nincs egy jó végzettséged, és nem vagy talpraesett, de általában ez sem elég.

2015. jan. 17. 14:46
 10/16 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag élvezhetetlen ez az ország, hiába szép meg jó, ha nincs pénzed hogy elmenj különböző helyekre.
2015. jan. 17. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!