Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? A magyar politika mennyiben járult hozzá szerintetek ehhez?

Figyelt kérdés

Lógós, drogos fiatalok:

https://www.youtube.com/watch?v=ErYwDPbL6T0



2015. febr. 11. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek akkor is ilyenek lennének, ha nem drogoznának.

Azt a kérdést pedig nem értem, hogy a magyar politika mennyire járult hozzá ehhez, ugyanis nem tudom, hogy a magyar politika mit tudna velük tenni.

2015. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Azt a kérdést pedig nem értem, hogy a magyar politika mennyire járult hozzá ehhez, ugyanis nem tudom, hogy a magyar politika mit tudna velük tenni."

A roma integráció, a roma kérdés mindig is politikai ügy, csak 25 éve "elfedjük" és próbálták elfedni a kormányok eddig. Csak a pénzt pumpálják a roma önkormányzatba is és nem rég derült ki hogy 600 milliót eltapsoltak Farkas Flóriánék.

2015. febr. 11. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó és hogy szeretnéd őket integrálni, amikor alkalmatlanok bármiféle emberi életre?
2015. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ebbeb nőttem fel. A mai napig ilyen barátaim vannak. Itt semmi köze a politikához. Inkább a családi állapot, hogy milyen otthon, milyen a kapcsolat velük, stb.

A másik az, ha alapból rossz társaságba keveredsz.

2015. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!