Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nácik? Liberálisok válaszát...

Nácik? Liberálisok válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha valaki felszólal az izraeli cionista térhódítás ellen az egyből náci, antiszemita, fasiszta, nyilas megbélyegzésben részesül?
2015. febr. 11. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Milyen izraeli cionista térhódítás ellen?
2015. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazan tudom hogy mirol beszelsz. En csak arra mondom hogy naci aki naci.


Ja es lemaradtam az izraeli cionista terhoditasrol...

2015. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Az izraeli cionisták már a spájzban vannak. :)
2015. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tetro ***** válasza:
68%
Arra gondolsz, amikor 2006-ban felvásároltak nálunk minden földet meg ivóvizet és elindultak ide gyarmatosítani? Mert az ellen pl sokszor felszólalt egy csomó ember meg a Jobbik is. Mondjuk azt nem értem, hogy kilenc év alatt, miért nem értek még ide...
2015. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

tetro

Mi az, hogy nem értek ide?

Mondtam már, hogy a spájzban vannak. :)

2015. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 tetro ***** válasza:
65%

11.19

éppen most voltam a spájzban. és kérlek ne hazudozz össze-vissza, mert én voltam ott, és egy se volt benne. LÁTTAM A SAJÁT SZEMEMMEL. vagyis éppen hogy nem láttam. habár tonhal se volt. lehet ők vitték el a tonhalat?

2015. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha már disznót nem esznek ezek a mocsok izraeli cionisták, akkor lehet, hogy a hal náluk a nyerő. :D
2015. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 tetro ***** válasza:
37%
ez esetben bocsánat. valóban voltak itt a spájzban, csak már úgy látszik tovább mentek. lehet azért mert nem volt elég jó minőségű az ásványvíz...
2015. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

"Arra gondolsz, amikor 2006-ban felvásároltak nálunk minden földet meg ivóvizet és elindultak ide gyarmatosítani?"


De olyan is volt hogy egymillió zsidót költöztetnek be holnap. Najó holnapután.


Az érdekes az hogy ezek olyanok mint a világvégések. Ha nem következik be egy se amit jósolnak, akkor is hisznek a következőben.

2015. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
en meg emlekszem a zsidoknak epitett uresen allo lakoparkok legendajara a 2000es evek elejerol :)
2015. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!