Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyenek lesznek szerinted a...

Milyenek lesznek szerinted a nemzeti ünnepek a választások után? Ugyan ilyen nagy lesz a rendőri készültség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Olyanok, mint régen a május elsejék. Ha "szerencsénk" van, a kádári fajtából, ha nincs, akkor a rákosi féléből.
2010. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Ugyanez lesz, mert kiderül hogy a Jobbik maximum 15%-ot ér majd el, pedig sokan hangoztattak 50%-ot(lol). Ezt arra fogják majd, hogy csaltak, ezért ismét szétverhetnek pár épületet.
2010. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Mivel a haza nem lesz ellenzékben, hanem Viki személyében ismét kormányra kerül, a hídlezárások és a kokárdás dzsemborik elmaradnak. Vonáék is megkapják a várt képviselői helyeket, meg az Audikat, talán nyugton maradnak. A többiek pedig eddig sem szoktak hangoskodni és a nemzeti ünnepeket bunkó módon elcseszni.
2010. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

hát...

az Orbán VIKTOR-ka SZÜLETÉSNAPJA, vszínűleg a NÉVNAPJA,

az Úttörő, KISZ és MSZMP párt tagságának kezdetének a napja, és természetesen, hatalomra kerülésének az évfordulója.

Ezek biztosan munkaszüneti napok lesznek....

(SZÁMÁRA!)

2010. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Olyanok lesznek, mint eddig. Sekélyes, unalmas, az ünnepléshez eddig sem volt semmi köze ezután sem lesz. Nem tudunk ünnepelni. Ezért van az, hogy néhányan mást találtak ki helyette, amit valóban szeretnének csinálni (Budapest szétverése, kőhajigálás, rombolás), de eddig nem mertek belefogni, mert nem volt hozzá alibijük. Nemrég meglett hozzá az alibi, ezért nyugodtan ünnepelhetnek kedvükre, ahogy nekik tetszik, ahogyan kigondolták, ahogyan mindig is szerettek volna ünnepelni. Ez van. Nézz szét más európai országban hogyan ünnepelnek az emberek, és hasonlítsd össze azzal ami itt volt/van/lesz ebben az országban. Az ünnep "régi" formáját nem tudtuk értékelni, ezért most van helyette ez az újfajta.
2010. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A "szétverték a várost" okoskodáshoz:


A fejlett, művelt, kulturált Nyugaton, amivel olyan nagyon szerettek példálózni, sokkal nagyobb felkelés lett volna egy ottani körülményeknek megfelelő "őszödi beszédből", ha utána nemhogy a miniszterelnök nem mondott volna le, hanem a kormány!


Hogy miért is? Mert nekik van gerincük, van önazonosság tudatuk és a büszkeségük egyszerűen nem viselte volna el "Gyurcsányt"! Ehhez képest mi: "...jaj, hát azt nem is úgy gondolta...azok csak kiragadott mondatok..." sőt: "...az elmúlt évek legőszintébb beszéde..."! Persze, hogy őszinte volt! Mivel nem hozzánk beszélt, hanem az elvtársaihoz, szerencsétlenek... Amúgy meg tegye már valaki ezt olyan szövegkörnyezetbe, hogy ne azt jelentse, amit jelent:


"...amit az azt megelőző hónapokban titokban meg lehetett csinálni úgy, hogy nehogy a választási kampány utolsó heteiben előkerüljenek olyan papírok, hogy mire készülünk, azt megtettük..."


esetleg:


"...ha van társadalmi botrány, akkor az az, hogy a felső tízezer termeli magát újra közpénzen..."


vagy:


"...és közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig..."


illetve:


"...majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, minthogyha kormányoztunk volna..."


És most képzeljük el ezt Franciaországban:))

2010. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17:47-nek! És mi köze van ennek a kérdéshez? Az ünneppel kapcsolatban kérdezett valaki, Te meg valami egész másra reagáltál.. Pedig nem nehéz a feladat: feltesznek egy kérdést, azután válaszolni kell rá. Ezt még óvoda előtt tanították... Amit írtam az "okoskodásban" abban nem csak a "város szétverése" volt, mint ünnepi program nem tűnt fel? A régebbi ünnepi szokásainkra is felhívtam a figyelmet, ami leginkább a Himnuszhoz hasonlítható... gyászos hangulat, sekélyes, semmitmondó programokkal, az ÖRÖMhöz enem sok köze szokott lenni. Ilyen az alaphangulata az ünnepeinknek, ilyen gyászos hangulatban ünneplünk mi is, már ha ünneplünk egyáltalán.
2010. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem rád válaszoltam, hanem a 16:19-re. Remélem azért nem vagy annyira mérges mint amennyire cinikus, amiért valami másra merészeltem reagálni, mint a kérdés:) Gondoltam nem árt tisztázni a miértek egy részét, mielőtt bárki azt képzelné, hogy csak mi vagyunk ilyen barbárok.
2010. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igaz, nem pontosan idéztem, tehát hihetted azt, hogy neked szólt. Az ünnepeinkre mondjuk tényleg ráférne egy kis reform:)
2010. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sztem ha nem az mszp lesz valami csoda folytán már megint a győztes, akkor nem...ha a fidesz lesz, akkor mindenki megnugszik, megvan a változás meg minden, ha a véletlenül a jobbik, akkor lesznek ellenzői, de ugye ők mind intelligens emberek, akik nem viselkednek csőcselék módjára, mint azok, akiket szidnak, ígyhát minden bizonnyal ők akárhogy fel lesznek háborodva, nem fröcsögnek majd és nem vonulnak az utcára tüntetni, ugye jól beszélek, kedves jobbikellenesek?
2010. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!