Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az nCore-on nem engedik...

Szab zoli kérdése:

Az nCore-on nem engedik feltölteni a hagyományőrző anyagokat, miért?

Figyelt kérdés
Néhány napja le akartam tölteni egy ebook-ot Róni tanulok(a szerző nevére már nem emlékszem) címmel, amiben rovásírás volt benne.90 %-nál nem ment tovább, mert ugye le lett töröltetve.Gondoltam, hogy biztosan hibásan lett fel rakva, ezért lett eltávolítva a mű.Eltelt már néhány nap és nem rakták fel újra.Furcs az eset számomra.A vámpíros,szerelmes és egyéb felületes könyveknek van helye, de ennek nem.

2015. febr. 20. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Most ha fent volt akkor miért hazudod hogy nem engedik felrakni? Egyébként meg lehet hogy a feltöltő unta meg hogy a turbónáci sz@rságát a kutya sem tölti és törölte a torrent fájlt onnantól meg elérhetetlen. Ahhoz az oldalnak semmi köze.
2015. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Tisztázzuk, hogy jól látom-e a helyzetet.


Nem sikerült letöltened egy rovásírásos könyvet.

Ebből pedig egyértelműen következik, hogy az ncore nem enged feltölteni semmilyen hagyományőrző anyagot.


Némi logikai anomáliát érzek :D

2015. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megkeresés érkezett a könyv szerzőjétől, hogy legyenek szívesek leszedni. Ők pedig mivel jó arcok, eleget tettek a dolognak és leszedték.


Egyébként 1. te egy ritka nagy marha vagy, már ne haragudj, és még finoman fogalmaztam.

2015. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A rovásírásnak mi köze van a turbónáci dolgokhoz, kedves első válaszoló?? Több ezer éves múltja van, ősi magyar írásmód...Istenem...

Na mindegy. Amúgy nem hiszem hogy bármi lenne e mögött.

2015. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

"Egyébként meg lehet hogy a feltöltő unta meg hogy a turbónáci sz@rságát a kutya sem tölti és törölte a torrent fájlt onnantól meg elérhetetlen."


Menj inkább szektatv-t nézni, nálad már nem áll fent a veszélye, hogy kisüti az agyadat.

2015. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy régi torrent és akik seedelik csak 90%-on van meg nekik, nekem is van Terri Summers torrentem 90%-ra leszedve, de sosem lesz több, mert nem deedelik.


Másik lehetőség, hogy a könyv szerzőjének kiadója jogsérelért beírt az nCorénak. Sajna, de ilyen a világ, ha kell valami meg kell venni jogtisztán :-)


Te sem örülnél,ha az évekig kutatott, nehezen összekuporgatott anyagot a kiadó éppenhogy kiadja, mert nem veszik könyvben, majd meglátod az NCoreon hogy ingyen leszedik :-P

2015. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt régi a torrent, amikor felléptem az oldalra, láttam hogy friss, néhány perce volt felrakva.Ezért volt nekem furcsa, hogy aztán tíz perc sem telt el és már törölve is lett.


Szondi Miklós a könyv szerzője.

2015. febr. 20. 21:43
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ebben a pillanatban a "rovásírás" kifejezésre keresve az nCore-on 4db könyv, 2db film és 1db DVD található. A feltöltések 2010-2014 közöttiek. Szóval hol a tiltás?

A "kárpátia" kifejezésre keresve 37 találat van.


Van egyébként egy torrentek naplózása menüpont, itt az összes feltöltés megjelenik, illetve a törlések is, a törlés okaival.

"2015-02-08 10:12:41 1753923 Torrent törölve: Szondi Miklós - Róni tanulok - Ok: nem megfelelő leírás "

2015. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
1-es nézd inkább tovább a valóvilágot és ne szólj a nagyok dolgába csak lejáratod magad, te Magyar anyák szégyene.
2015. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én is jártam már úgy, hogy törölték a feltöltésem leírási hiba miatt. elég genyók tudnak lenni.

egy másik, engedélyezett könyv alapján megcsináltam a leírást + bemásoltam a belső borítóról az összes adatát a könyvnek és még így is visszadobták.

nézd meg itt: [link] alapvetően könyves torrent oldal, néhány havonta tartanak nyílt regisztrációt.

2015. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!