Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországra milyen hatással...

Magyarországra milyen hatással lehet az orosz-ukrán helyzet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha nem sikerül békét kötniük, és háború lesz/folytatódik , az a mindennapi életre itthon milyen hatással lesz? Ha, ne adj'isten, ez a konfliktus kiterjed más országokra, ill. szervezeteknek(pl.NATO) aktívan lépniük kell,stb, és háborúk lesznek, itthon milyen helyzet várható? Bevezethetik a kötelező katonaságot? Egyszerű állampolgárként hogyan lehet az ilyen vészesebb időkre felkészülni? Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én eléggé tartok ettől az egésztől.

2015. febr. 21. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudsz rá felkészülni, ledobják az oroszok az atomot a parlamentre, és csókolom mindenkinek. Élvezd ki az ország utolsó napjait, sétálj a dunaparton, menj el kávézni. De most komolyan, ezt ma még hányszor kérdezik meg?
2015. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Zseniális hintapolitikánknak köszönhetően már most nyakig benne vagyunk és sikeresen az EU és az Oroszok közé szorultunk.
2015. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most is elég nagy hatással van ránk. Az EU kiadta az ukázt az oroszokkal való kereskedelem korlátozására, mi pedig szokás szerint vakon engedelmeskedünk, és ez elég nagy érvágás a külkereskedelmünk számára.
2015. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!