Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ebből lehet probléma?

Mit tegyek? Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
Ma voltam munkaügyi központban, mert törölni akarták a regisztrációmat, mint pályakezdő, mert nem jelentem meg az adott időpontban mikor kellett volna.. végülis visszavonták a törlést, de ki kellett töltenem egy papírt és meg kellett indokolnom a hiányzást... én úgy emlékeztem hirtelen, hogy azt az időpontot hagytam ki Édesapám kórházi látogatása miatt, de mikor hazajöttem és néztem az időpontot rájöttem, hogy az egy másik ügy kihagyása volt, és hogy nem amiatt nem tudtam bemenni. Ilyenkor be kell szólni, hogy sajnos tévedtem és rosszat írtam be, vagy ez annyira nem lényeges?

2015. febr. 27. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
lényegtelen
2015. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, de szarrágó ügyintézőt fogtál ki. Nekem sose volt ilyen gondom, akár egy hetet is késtem, vagy telefonáltam, és új időpontot kértem.
2015. márc. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!