Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mik a fő problémák a menekülte...

Mik a fő problémák a menekültekkel kapcsolatban Európában, illetve Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

- Legtöbbször nem az értelmes réteg menekül ide.

- Nem akarnak dolgozni.

- Ha akarnának se tudnánk nekik munkát adni, mert még magunknak sem tudunk.

- Teljesen más mentalitásuk van, nem próbálnak beilleszkedni, de azt elvárják hogy hozzájuk alkalmazkodjanak.

2015. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Más kultúrkörből érkeznek és hozzák magukkal azokat a szokásaiakat, amik szokatlanok, visszatetszőek az európai emberek számára. Nem tisztelik a törvényt, a nőket szabad prédának tekintik, beszólogatnak, erőszakosak.
2015. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írok, volt férjem szerecsen és általa sok menekültként érkezett embert megismertem.
2015. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen valódi probléma, hogy szaporodnak, akár egymás között, akár az őslakosokkal.
2015. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről az iszlám itteni elburjánzásától félek főként, és kis részben a terrorizmustól, bűnözéstől. Néhány francia filmben bemutatják párizs utcáit, lakótelepeit, televannak.


Emberileg nagyon együttérzek viszont, és nem tudom mi a megoldás. Taníttatás, kereszténységre áttérítés, integrálás lenne a legjobb, ha járható lenne.


Láttam most egy videót debreceni menekültekről, nagyon sok tanult ember van ott, fogorvos is, meg olyanok akik másfélmilliót kerestek odahaza, csak mindennapos veszélyben van az életük.

2015. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsónak: messziről jött ember azt mond amit akar. Ha tényleg érdekel a téma, érdemes azokat a fórumokat olvasni, ahol a hozzánk igyekvő szírek/feketék osztják meg egymással a tapasztalataikat. Aki pl. fogorvos vagy más komoly képzettsége van, az legálisan is tud nálunk/más EU országban munkát vállalni. Az illegálisan érkezők 99%-a tanulatlan, nyelveket nem beszélő, eltérő kultúrájú segélyturista. Akikkel csak a baj lesz, illetve már van: lásd menekülttáborok környékének közbiztonságát vagy Pesten éjjel a pályaudvarok környékét.
2015. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menekült probléma túlértékelt , cigányság probléma alulértékelt.
2022. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!