Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tesco nyitvatartási ideje...

A tesco nyitvatartási ideje miért lett éjszaka is (! ) korlátozva?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már 2 3 hete ez van, csak úgy érdekel, hogy miért, nem úgy volt, hogy csak a vasárnapokat veszik el? Hétfő éjszaka azért nem vehetek ásványvizet, hogy a családok vasárnap együtt legyenek??? Vagy mikor csinálják ezt vissza? köszi előre is a válaszokat!

2015. ápr. 14. 01:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Milyen választ vársz? Így döntöttek és kész, fejre is állhatunk, nem fogják megváltoztatni. Én is éjszaka jártam vásárolni, hát ez van.
2015. ápr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a teszkó nem magyar cég.
2015. ápr. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

A rendelet nem csak a vasárnapi zárvatartást szabályozza, hanem előírja azt is, hogy csak 06 és 22 között lehetnek nyitva az üzletek! És ez nem csak a Tescora érvényes!

Sok ostoba tiltakozó csak a vasárnapi zárvatartás miatt tiltakozott, közben meg elsiklottak a részletek felett!

Most akarnak módosítani -az ökrök- hogy 04-től lehessenek nyitva, hogy legalább a reggeli munkába menők vehessenek friss kaját!

2015. ápr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Szabad országban, szabad emberek azt tesznek - amit szabad.


Így döntöttek és szlussz, ez a demokrácia. Azt nem értem, milyen alapon dönti el bárki is, hogy egy kapitalista világban, ha egy cég (Tesco, Auchan) úgy dönt, hogy akár heti 7 x 24 órában nyitva tart, azt miért nem teheti?


Akkor minek van ott az a nagy böhöm, marha épület, hogy nézegessük, milyen szép, jó nagy parkolóval, de jó, hogy megépült.


Az én életvitelem olyan, hogy gyakran vásároltam éjszaka (nem jó kedvemből), vagy pl. ünnepek idején, koránkelő vagyok, így elugrottam hajnalban, és el lehetett kerülni a tolongást. Most már ez sem lesz, ezzel is beljebb vagyunk, de jó.

2015. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert a kormány így döntött. 2/3-os parlamenti többséggel olyan döntést tudtak hozni amilyet csak akartak.
2015. ápr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Hogy a dolgozók családostól mehessenek az éjféli misére. Egy darabig nem fogják visszavonni, mert akkor beismernék, hogy hülyeség volt.
2015. ápr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
mert hívő asszonynak éjjel az ura mellett van a helye Tömjén Zsolt szt.
2015. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Azért, hogy többet tudjanak az emberek éjjel aludni a családjukkal
2015. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes, most nem másolnátok az áhított Nyugatot ? Pl. Ausztriában, Németországban nincs semmiféle vasárnapi, sem éjszakai nyitva tartás. Ha már irigyeljük a jövedelmüket, másoljuk le a szokásaikat is.
2015. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
6%
Az éjszakai (22-06) zárvatartás a vasárnapi zárvatartás része.
2015. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!