Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Győrben melyik városrészben...

Győrben melyik városrészben érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés

A pénz kb 14 millióig nem akadály, viszont szeretnék belvárosi, vagy belváros-közeli, társasházi lakást venni.

Olyan hely is jó, ami nem pont belváros közepe, de gyakran jár oda busz és könnyen megközelíthető a belváros, akár gyalog is, ja és jó a közbiztonság.

Külváros mint például Ménfőcsanak kizárva. Tudnátok jó városrészt/környéket/utcát ajánlani?



2015. ápr. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Belvárosban 100 millió Ft egy lakás. 14 000 000 ért maximum panelt tudsz venni külvárosban. Nádorváros közel van jó a kozbiztonsag de ott is 30 000 000 egy lakásgarzon
2015. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

100 millió? Ez irreális.

Az olx-en és jófogáson tömegével látok belvárosit és Nádorvárosit 13-14-15 millióért.(1,5 szoba)

Még valaki?

2015. ápr. 23. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nádorváros szélén és a belváros szélén is vannak panelok azokat láthattad, de ha ennyire jól tudod akkor minek kérdezed meg?
2015. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az árakat tudom, a jó környékekre vagyok kíváncsi, biztos van több jó városrész is.
2015. ápr. 23. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor önmagam tudom csak ismételni, 14 millióért nem kapsz Győrben lakást ami jó környéken van.
2015. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Magyarországon magyarként, tisztességes munkából soha nem fogsz tudni normális lakást venni.
2015. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig Menfocsanak annyira nem rossz, en a belvarosbol koltoztem ki ide.
2015. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!