Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elvtársak! Mit gondoltok,...

Elvtársak! Mit gondoltok, ideológiasértő Che Guevara elvtárs arcával reklámozni egy anarchokommunista terméket?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy kommunista forradalmárt belekényszeríteni a kapitalizmusba, viszont nem akarok a kommunizmus és a "cenzúra" rabjává válni sem. Erkölcsileg mi a helyes ilyenkor?

2015. máj. 14. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Che inkább a lázadás és a forradalom jelképe mint a kommunizmusé. Bármi ami szembe megy a konformista baromságokkal, vagy csak rendhagyó, elbírja az arcát. Nem kell a jelképek kisajátítása. Abból már elegünk van. Eltvárs...
2015. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösz elvtárs:) igazad lehet... viszont ez egy magánkézben lévő cég, ami még nem is lenne nagy baj de a reklám fő mondanivalója ugye az h vedd meg...
2015. máj. 14. 20:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pár évvel ezelőtt magamat reklámoztam a képével.

Egyébként jól írják, a forradalmárt látják benne.

2015. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok az elvtársad
2015. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ZordAtya válasza:
65%
Már rég nincsenek elvtársak.
2015. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"a reklám fő mondanivalója ugye az h vedd meg..."


Nem tudom mi a termék, de ha a lázadó tiniknek szól, akkor simán jó. Bár mára már hogy belefolyt egy picit a pop-ba szegény, elég megosztó, de rossznak nem rossz.

2015. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat, minden elvtársnak ment a zöld kéz:))))
2015. máj. 14. 21:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. A kommunistákat már hanyagolni kéne, inkább vegyünk arcokat a másik oldalról, pl. Otto Skorzeny, vagy Franco tábornok elég hatékony "elvtárspusztítók" voltak.
2015. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Elvtárs, a lődd fejbe magad mielőtt reprodukálódsz, elvtárs. Elvtárs? Elvtárs.


Egyébként, elvtárs, Mr. Che ugyanolyan tömeggyilkos volt, mint Lenin elvtárs vagy Sztálin elvtárs, elvtárs. Mi az álláspontod ennek tudatában, kedves elvtárs?

2015. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves Elvtárs(ak)! Merthogy így szólt a kérdés, tehát ez azt jelenti gyengébbek kedvéért, hogy aki elvtársnak érzi magát, írjon pls. Feltettem egy ártatlan kérdést az ideológiával és egy halott személlyel kapcsolatban. Szerintem nem volt benne semmilyen provokatív vagy gyűlöletkeltő kifejezés vagy bármi, amit kapcsolatba lehetne hozni az öldökléssel. Erre jöttök ti, (szerintem el se olvastátok a kérdést, csak szemet szúrt nektek a "kommunizmus" szó), és kijelentitek, hogy Che Guevara és még jópár komcsi embereket ölt, belegondolni is borzalom, de én azért lőjem fejbe magam, mert komcsi vagyok. Reprodukálódok??? Mi van?? Összeállítok egy reklámot, mert ez a dolgom, és ettől most komcsigyártó lettem? Kérdésedre válaszolva: tudatában vagyok, hogy Che Guevara elvtárs, Lenin elvtárs, és Sztálin is (nem elvtárs!!!!!!!!!) tömegeket gyilkoltak. Nem mintha az impreialisták/náci fasiszták akik ellen felléptek, soha egyetlen embert sem gyilkoltak volna meg, nem kínoztak volna meg profi módszerekkel, fizikailag és mentálisan egyaránt, nem fosztották volna ki, fenyegették volna a családjával, stb. had ne folytassam. Ezek tények, de ma senkit sem érdekel, mert most a kegyetlen kommunista diktatúrákról kell beszélni, mert akkor nem lehetett. Egyet értek, tudja meg mindenki a IGAZSÁGOT, de ettől még nem kéne elfeledni hogy mi volt előtte, a másik oldalon. 100%ig ugyanaz, a kínzás ugyanis nem kommunista találmány. Egyáltalán nem veszítene a jelentőségéből, ha az iskolákban, médiában a másik oldalt is bemutatnák, rendesen. Ez az álláspontom. Meg az, hogy komcsiként soha életemben nem öltem még embert, megint úgy jött a kommunizmushoz az öldöklés, hogy valaki meglátta hogy le mertem írni a „kommunizmus” szót, és elkezdte h X meg Y ennyi meg ennyi embert gyilkolt, kommunizmus=tömeggyilkosság, lőjem fejbe magam. Te nem tudod mit jelent ez a szó.
2015. júl. 12. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!