Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Metapédia nagyon szélsőséges...

Ak0sgfx kérdése:

A Metapédia nagyon szélsőséges honlap?

Figyelt kérdés
Ez a honlap először Svédországban jött létre, utána az egész világban létrejött. Egy játszótársam küldte nekem, hogy nézzem meg, meg néztem és nagyon megdöbbentem, hogy ilyeneket csinálnak. Ez a honlap kicsit hasonlít a Wikipédiára, de a Metapédia a Wikipédiát is szidja. Én nem vagyok jobboldali és baloldali, de én láttam egy szélsőbaloldali honlapot, ami hasonlít a szélsőjobboldali Metapédiára. Szerintetek a Metapédia nagyon szélsőséges honlap ?

2015. máj. 23. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Inkább sértett, önmagukat magasabb rendűnek képzelő emberek játszótere.
2015. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2015. máj. 23. 19:15
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon? Már-már komikusan. Mintha valami paródiairodalmat olvasnék. Néha szórakozásképp is felütöm egy-egy szócikküket. Mint Szaniszló Ferenc írásban.
2015. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem szélsőségesebb, mint a wikipedia.
2015. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Az egy humoroldal. És a #4-es válaszoló érdekelt lehet az oldallal kapcsolatban, mert ezt a szöveget máskor is leírta már a metapédiával kapcsolatban.
2015. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
#5 Életemben először írtam bármit a metapediáról, de örülök, hogy ezek szerint más is van, aki így vélekedik ;)
2015. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Kedvenc bejegyzésem a magyar nyelvvel kapcsolatban:


" Szókincsünk a valóságban


Valójában szókincsünk közel 100%-osan magyar, és abból vettek át sok szót és fordulatot idegenek, többek között a latin nyelv etruszk közvetítéssel. "


Aki ezt komolyan gondolja, az kezeltesse magát.

2015. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

# 7


Aki azt komolyan gondolja ,hogy a nyelvünk kb. 40%.a idegen szavakból áll ,az kezeltesse magát.

2015. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

"Aki azt komolyan gondolja ,hogy a nyelvünk kb. 40%.a idegen szavakból áll ,az kezeltesse magát."


1. hogy állhatna idegen szavakból bármelyik nyelv? Ha a magyar nyelv szókincséről van szó, abban csak magyar szavak lehetnek. Ugyanez igaz bármelyik nyelvre.

2. hogy lehetne felmérni egy nyelv szókincsét? Ez eléggé problémás, hiszen nem egyértelmű, mi számít egy-egy szónak. Innentől kezdve arányokat sem lehet megállapítani.

2015. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

# 9


Márpedig rengeteg szóra mondják azt,hogy innen-onnan lopkodot,átvett.

2015. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!