Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politika miért akar beleszól...

A politika miért akar beleszólni a Budapest Pride-ba folyamatosan? Mi közük a politikusoknak a felvonuláshoz?

Figyelt kérdés

Legújabban Tarlós István tett felháborító kijelentést.

[link]



2015. jún. 12. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Na látom megérkezett ide is a lepontozó libsi hadosztály, minden válasz 0% :D Na én felpontoztam az össze felvonulás ellenes választ. :D

Nekem tudod mi a bajom kedves kérdező? Engem nem érdekel a saját hálószobájában ki mit csinál, nincs is közöm hozzá mert magaügy, de ne akarják másra ráerőltetni fasiszta módon a saját másságukat mert akkor bepöccenek, és szerintem ezt gondolja a legtöbb felvonulás ellenes is. A másik undorító dolog még amikor direkt provokáló módon szivárvány sálba ábrázolják Jézust, Szent Istvánt stb.. Most komolyan ennek mi értelme? Nekem van egy meleg ismerősöm saját maga mondta hogy dunába lőné az ilyeneket, hiszen ezek a provokáló bohócok járatják le a normális melegeket is.

Szóval a lényeg: senkit nem érdekel otthon mit csinálsz, csak ne vonulgass! Köszi

2015. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

"De örülj hogy csak azért is lesz idén felvonulás"


Tökéletes példája vagy annak, hogy miért nem szeretik ezt az emberek. Nem azért, mert most épp melegek vonulgatnak, hanem azért mert provokáció és az sem utolsó, hogy mekkora közlekedési problémákat okoznak ezzel városszerte. Ha a heterók se vonulgatnak, akkor a melegeknek mégis miért kellene? Jobban biztos nem lesznek elfogadva, maximum többekben keltenek ezzel ellenszenvet. És megsúgom. Nem azért mert minden hetero homofób.

2015. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

"Lehet utálni a melegeket meg a leszbikusokat, de azért a kenyér ami eléd kerül, vagy a számítógép amiről írsz lehet hogy egy meleg vagy leszbikus munkája! "


Talán nem kapta meg érte a fizetését, szívességből tette? Jó, hogy meg nem köszönjük, hogy levegőt vesz.

2015. jún. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy nem kellene provokálósdit játszanotok aztán senki nem foglalkozna vele!


Vagy az idén is rajzoltok nagy M.o-s ábrára hímtagot?

2015. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

" Lehet utálni a melegeket meg a leszbikusokat, de azért a kenyér ami eléd kerül, vagy a számítógép amiről írsz lehet hogy egy meleg vagy leszbikus munkája! Sose felejtsétek el!"


És ha mégsem? :D

2015. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj. Tudom hiába magyarázok, de azért gondolkozzatok már el. Ennek az egésznek rohadtul semmi más célja nincs csak a provokálás, ez mindenki tudja, Tarlós is tudja, ezért van rátok kiakadva mindenki. Miért van az, hogy vannak olyan melegek, akik kibírják, hogy ne vonulgassanak fel, szivárványos meg izraeli zászlót lengetve, fxszt rajzolva a Nagy Magyarországos zászlóra, ordibálva hogy ti milyen bxzik vagytok és büszkék vagytok rá? Vannak köztetek is normálisak, akik elfogadják, hogy ti vagytok kissebbségben, és tudják, hogy amíg nem vonulgatnak az utcán meztelenül, és nem pakolják ki a magánéletüket, addig senkit nem érdekel hogy ők melegek vagy mi a fxszom. Ez amit csináltok, ez provokáció. Megnyugtatlak, emiatt utál titeket az emberek többsége (mindenki aki nem ballib). Teljesen oké, hogy melegek vagytok, mindenkire rá van bízva mit szeret. De azt azért ne várjátok, hogy míg ti felvonulgattok, addig az egészséges emberek majd titeket fognak nézni büszkén és tűrik.. Nehogy már ez legyen a követendő példa. Nem kell átesni a ló túloldalára.. Másik dolog: ha lehet nyilvánosan hirdetni, hogy ti büszkék vagytok a másságotokra, ezzel a közlekedést gyakorlatilag egy napra megbénítjátok, akkor miért ne lehetne nyilvánosan hirdetni valakinek, hogy ezzel nem ért egyet? Ez a hatalmas liberálisság nagyon szép amúgy, csak fogadjátok el, ha van ellenvélemény. Most ha ezt olvasod, és megértetted nagyjából hogy mit akartam mondani, akkor légyszives válaszolj már nekem ezekre a dolgokra:


1. Mi volt a baj Tarlós kijelentésével? Amíg ti elvárjátok, hogy elfogadjanak titeket, addig ti ellenvéleményt nem fogadtok el, felháborítónak tartjátok. Miért?


2. Ha nem az emberek provokálása a cél a felvonulásnak, akkor micsoda? Szerintem ha nem hangoztatnátok folyamatosan ezt a dolgot, senki nem foglalkozna vele, és nem ítélne el titeket.


3. Ha Tarlós kijelentése felháborító volt, akkor minek neveznéd a Nagy Magyarországos zászlóra való fxsz rajzolást, a meztelenül szaladgálást?


4. Jogos-e hogy sok embert felháborít a felvonulásotok szerinted, ha nem, miért?


5. Nem félsz, hogy egyszer jól le lesztek gépelve mindannyian ezen a felvonuláson? :) [link]

2015. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!