Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kell félni a bevándorlók...

Kell félni a bevándorlók miatt, akik most nagyszámban jönnek be külföldről Magyarországra? Meg az iszlám emberek miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos én nagyon félek...

2015. jún. 29. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2015. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Én a buta emberektől jobban félek.
2015. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Én a vallási fanatiksoktól félek csak, azok irracionálisan tudnak viselkedni néha.
2015. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
*fanatikusoktól
2015. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek rossz lesz ebből? Vagy Orbán tud valamit lépni erre, hogy elmenjenek?
2015. jún. 29. 19:08
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert valaki iszlám vallású attól meg nem terrorista. Kis számú bevándorló sem probléma. Nagy számban viszont a nagy számok törvénye miatt nagyobb az esély hogy idióta is jön velük. De pánikolni sem szabad. Idejében meghozott megfelelő intézkedéseket kell hozni.
2015. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Értem, de már így is sokan jöttek be, egy emberre meg már rá is támadtak Debrecenben.
2015. jún. 29. 19:12
 8/26 anonim ***** válasza:
6%

Mi transz-ország vagyunk, Kérdező, ők Angliába, Franciába meg ezekre a helyekre akarnak eljutni, rajtuk csak "átmásznak".

Azon kívül hogy felhúz egy nagy falat a határon, mást nemigen tud tenni. Az EU-szabályozás szerint a politikai menedékjogot kérőket nem lehet se agyonlőni,se hazazavarni, és ezek a bevándorlók kitanulkoztak alaposan, azzal kezdik hogy ők politikai menekültek, ki van ez találva. Nyilván ilyenkor csak az marad hogy fizikailag ne tudjanak bejutni.


Úgyhogy nem kell tőlük félni, nagyon kis százalékuk maradna itt huzamosabb ideig, és soha nem is lesznek annyian, hogy tőlük is tartanunk kelljen, mint a buckalakóktól. A terroristák meg szintén Angliában, meg Franciában robbantgatnak.


Tudjátok mit nem értek? Oroszország felé hogyhogy egyikük se veszi az irányt? Gazdag ország, sokkal nagyobb, hatalmas lakatlan területei vannak, és Putyin elvileg az arabok barátja és szövetségese...

2015. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

Van.

[link]

2015. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Oh, te jó ég!


Már ide is megérkezett..........

2015. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!