Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Engem a Dzsihadfigyelő érdekel...

Engem a Dzsihadfigyelő érdekelne, hogy mégis mi értelme és mi a célja?

Figyelt kérdés

Úgy értem senki sem szól hozzá és érzésem szerint semmi értelme. Mert mi értelme leírni azt, hogy a szélsőségesek mit csinálnak?


Mert ha azért írnák ki, hogy összeverbuváljanak valami csapatot a muzulmánok ellen azt mondom oké. De mi értelme csak kiírni, hogy itt meg itt mi történt? És esetleg nem csak a rasszizmus elszaporítása a cél?


Meg egyáltalán igaz e amit oda kiírnak?

Én már azt is elképzeltem, hogy a muzulmánok talán azért robbantgatnak mert a nyugat valamivel kihúzni náluk a gyufát, mit tudom én olaj ellopása vagy ilyesmi. Én már azt se tudom mi az igazság.


Én a jövőben szeretnék Skandináviába menni de folyton azt írják, hogy ott van a legtöbb szélsőséges. És ha tényleg veszélyben van Skandinávia miattuk akkor nem vetették be volna a hadsereget? Mert ha teszem fel az országomat veszélyeztetné egy oda nem való nép és kiutasítanám őket és kész. Nem pedig hagynám, hogy ott legyenek és ők dirigáljanak. :))


2015. jún. 30. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a többi hangulatkeltő blog/oldal (444, kurucinfó, mti... stb.)


Frusztráltak, és muszáj valamin kiélni a dühüket. Ez az iszlámot választotta. Gondoltam már rá, hogy csinálok egy paródiaoldalt magyarbűnözés címmel, ahol mindig kiraknám az aznap megjelent bűneseteket :D

2015. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel gyúrhatnának is, a kis kukisok legalábbis azt szokták.


Én már az Iszlám Államban se hiszek, múltkor is valami fejkendős, papucsos képet mutattak róluk. Na mondom ezek a terroristák? Mint valami rossz cosplay. :DD


Vagy lehet ezzel akarják elérni, hogy az ember ne menjen Skandináviába mert állítólag nagyon jó ott az élet. De azért azt se hiszem el, hogy ha egy bizonyos kisebbség veszélyezteti az ottani lakosok életét a hadsereg nem lép közbe.

2015. jún. 30. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet hallani, valóban nagyarányú a bűnelköetők száma a bevándolrók között, de ennek alapvetően szociológiai okai vannak, nem faji vagy vallási.
2015. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én kivágnám őket. Persze hülyeség erről beszélni, aki tehetne valamit úgyse fog. De legalább bevezethetnék a szabad fegyverviselést és azt hogyha önvédelemből véletlenül megölsz valakit akkor elengednek. Mert mi értelme annak, hogy nem védheted meg magad ugye. Ha meg megvéded magad te vagy a bűnös.


Amúgy szerintem a vallás az ellenség.

Nem láttam még olyat hogy Keresztények felrobbantottak volna valamit vagy kivégeztek volna itt valakit azért mert nem a Jézusban hitt. Odin nevében se gyilkolt felénk senki, se Buddha nevében. Kicsit érdekes, hogy csak Allah nevében gyilkol az ember.


És akkor a Nácikkal kapcsolatos dolgokat tiltják. Tilos a horogkereszt viselése, a náci gondolkozás, Hitler éltetése. De most hogy Allah nevében gyilkolnak mindenfelé az Iszlámmal kapcsolatos dolgok nem tiltottak. Mindkettő nézet veszélyes, de míg az egyik tiltott a másik nem. De lassan azt is be lehetne tiltani.


Persze nyilván a szociológia is közrejátszik.

És nyilván nem csak a muzulmánok a hibásak, ott évszázadokon keresztül a csajok megerőszakolása volt a divat. Múltkor is volt egy dokumentumfilmben, hogy Norvégiában 26 embert ellőtt valaki aztán kapott 25 évet érte. Szóval ebben is van valami. Egyszersmint szerintem nem az ember a hibás, hanem a vallás. Ha megnézzük mindenki aki robbant vagy lefejez valakit az Allah miatt teszi. Lényegtelen hogy erre tanít e a vallás vagy nem, sok szélsőséges alakulat jön létre általa. Kiirthatjuk mi X terrorszervezetet, helyébe lép majd Y szervezet, annak a helyébe meg a C terrorszervezet. A vallás az ellenség. És szerintem ez nap baj, ha a vallást tesszük meg ellenségnek, mert úgysincs rá szükség. Ez már a modern kor, régen amikor az ember nem értette a világ működését mindent az "Istenekre" bízott, de most hogy elég sok mindent megmagyaráz a tudomány már nincs szükség erre az elvakult "tudományra". Tehát első ellenség a vallás, a másik a kakaskodás. Hogy az én Istenem az igazi nem a tiéd és akkor az emberek harcolnak. Össze kellene fogni a jobb élet reményében nem pedig emberek által kitalált lények nevében gyilkolászni.

2015. jún. 30. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem látom sok értelmét a Dzsihádfigyelőnek, hiszen az emberek nagy részének már eleve megvan a nem túl szép véleménye a muszlimokról. Ráadásul Magyarországon (még) nem is igazán jelentenek problémát.

A legprimitívebb és legostobább emberek azok, akik a vallás nevében gyilkolnak. Hiába nevezik az Iszlámot a "Béke vallásának", valamiért a vallási alapú bűncselekmények és támadások elkövetőinek kb. a 90% az Iszlámot követi. Ők robbangatásokkal mutatják ki, mennyire békések. Szerintem jobb lenne az egész vallásukat és kultúrájukat Magyarországon kívül tartani, mert amelyik országban feltűnnek nagyobb számban, ott valamilyen formában megnő a társadalmi feszültség. Van itt elég feszültség nélkülük is.


Skandinávia engem is érdekel, de jobb ha tudod, hogy a Skandináv nagyvárosokban vannak olyan városrészek, ahová a rendőrség, a tűzoltóság és a mentők is csak alig (vagy sehogy sem) akarnak belépni. Mondanom sem kell, hogy mely vallást követő bevándorlók és menekültek élnek ezekben a városrészekben

[link] (egy kis angoltudás ajánlott)

Svédországban a bevándorlás növekedésével párhuzamosan növekszik az erőszakos bűncselekmények és a megerőszakolások száma. Micsoda véletlen.

Az iszlám vallás egyszerűen nem kompatibilis az Európai kultúrával, sok muszlim bevándorló visszaél a különböző Európai népek jóindulatával. (tisztelet a kivételnek, akiknek sikerült beilleszkedniük.)

2015. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A jó kérdés az, hogy ha veszélyeztetik az ottani élést akkor miért nem tüntetik el őket vagy miért nem tiltják be a vallás gyakorlását. Elhiszem hogy ez itt a modern világ és "civilizáltnak lenni meg elfogadónak lenni a menő" de szerintem fontosabb az ország mint egyes kisebbségek eltartása.


Ott a hadsereg meg a mit tudom én mi, be kell vetni ki kell őket toloncolni és kész. Itt van ez a menekültes dolog is. Nem akkor kell felhúzni a falat amikor már 10000000000-an bejutottak hanem akkor kellett volna amikor elindultam Európa irányába. De amúgy ha a vezető értene a szakmájához akkor előre látta volna, hogy ezek a szerencsétlenek majd Európa felé veszik az irányt.


Most ha én ki akarok költözni Dániába akkor tanuljak meg a kommandósoknál kézitusázni és vigyek ki magammal késeket meg gépfegyvert hogy ne nyírjanak ki? De most komolyan az ott élőknek van eszük egyáltalán? Aki nem alkalmazkodik menjen. Japánban is vannak muszlimok de nem robbantgatnak, ott komoly követelményeknek kell megfelelni hogy ott maradj, senkinek nem jut eszébe hogy ezeket a követelményeket itthon is bevezessék? Japánban úgy tűnik megtanítják őket a békés együttélésre. Az alapprobléma hogy az Állam itt mindig pénzel mindent. Cigánynak becsúszik 10 gyerek akkor jön az ilyen-olyan támogatás meg segély. A menekülteknek is fizetnek vagy az Állam vagy az EU, de minek? Be kell tiltani a vallást meg egyebek. Az itt maradáshoz pedig a magyar nyelv felsőfokú ismerete lehetne az alap, egyből nem maradnának annyian. De az alapvető gond, hogy Jézus ezt meg azt mondta és emberségesnek kell lenni másokkal és ezért vagyunk ott ahol vagyunk. A Dzsihadfigyelőnek meg akkor lenne értelme ha valami muzulmánellenes csapatot hozna létre városszerte. Mert sokra megyünk azzal ha tudjuk ki-mit-hol-miért csinált. Tudjuk és?


De van egy jobb ötletem.

Létre kellene hozni vagy felújítani a Keresztes Lovagok Rendjét. Anno is voltak vallásháborúk és azt hiszem a Keresztesek voltak az akkori "szélsőséges" Iszlamisták méltó ellenfelei.

2015. jún. 30. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Igazából az is elszomorít, hogy a normális muszlimokat "leégetík" ezek a problémás elemek. Mert van normális is köztük. Viszont az tényleg tény, hogy az ő vallásuk messze a legproblémásabb a bolygón, ezért szerintem tényleg jobb távol tartani a nagyobb muszlim tömegeket az országtól. Amikor nincsenek sokan, akkor okés a viselkedésük, ahogy számottevő kissebbségbe kerülnek, akkor kezdődnek a problémák, a gettósodás, a követeléseik, stb... Csak nézd meg a Nyugatot... Pl. Brüsszelben már elérték, hogy Karácsonykor nem lehet köztereken karácsonyfa, mert az sérti őket. Az állami iskolákban nem szolgálhatnak fel disznóhúst, mert sérti a muszlim diákok szokásait... Meg ilyenek. Ha én kiköltözök Szaud Arábiába és azt mondom, hogy bontsák le a mecseteket mert sérti az érzéseimet, nem kicsit röhögnének körbe... :) A lényeg, hogy szerintem alapvetőnek kellene lennie, hogy tiszteled annak az országnak a kultúráját, ahol éppen tartózkodsz. Elvégre rossz vendég az, aki nem tiszteli a vendéglátóját. Nehogy már Európának kelljen alkalmazkodni a kissebbséghez. Ilyen szempontból nem is tartom hülyeségnek azt a bizonyos bevándorlásos táblát, hogy "Ha Magyarországra jössz, tiszteletben kell tartanod a törvényeinket és a kultúránkat". Nincs ebben semmi rossz, alapvető elvárás szerintem. (Azt viszont rohadtul nem értem, hogy miért magyarul van kiírva a szöveg... Az afgán Abdul nyílván nem magyar nyelvből diplomázott, hogy megértse.)


A hadsereget pedig szimplán nem használhatják civilek ellen jóval nyomósabb ok nélkül ott fent északon. Hiába problémásak, hiába nehezítik meg a helyiek életét, akkora fenyegetést (MÉG) nem jelentenek, hogy be kelljen vetni a hadsereget. Mondjuk a Skandináv országok nagyon liberálisak, gyakorlatilag mindent megengedtek ezeknek a bevándorlóknak, nem is csoda hogy annyira elkanászodtak, hogy saját városrészeket vegyenek az uralmuk alá és fenyegethessék az oda belépő nem muszlimokat. (Mint ahogy az általam belinkelt cikkben is olvashatod... Mindez hivatalos rendőri beszámolók alapján.) De nem akarom elvenni a kedvedet Skandináviától, mert nyílván csak a nagyvárosok egyes részei ilyen veszélyesek, vidéken állítólag minden okés, legalábbis nekem dolgozik kint Svédországban haverom a faiparban, szerinte a kisvárosok nagyon nyugisak és jók. :)


Egy lovagrend létrehozását pedig biztos provokációnak vennék, és elszaporodnának a Európában a merényletek :S

2015. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
" Amennyire lehet hallani, valóban nagyarányú a bűnelköetők száma a bevándolrók között, de ennek alapvetően szociológiai okai vannak, nem faji vagy vallási." ja és a szociológiai okoknak, mint tudjuk, semmi de semmi köze rasszhoz és valláshoz:DDD a kérdésre válaszolva pedig: undorító cionista oldal, egy szavát sem szabad elhinnni. nagyon röhögök, amikor jobberek onnan linkelgetnek :P
2016. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!