Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ujkori bevandorlas-Mikent...

Szentpetery Zsolt kérdése:

Ujkori bevandorlas-Mikent velekednek a celorszagok errol a kerdesrol? Errol eleg keves informacio jon az ugy is nagyon cenzurazott mediaban.

Figyelt kérdés
Hogyan velekednek az ezrek megerkezeserol a celorszagi allampolgarok? Az oshonos es mas nemzetisegek? Majd az oshonos is tovabb menekul,hogy ujabb tarsadalmat epitsen amit majd a vezetoi ujra atadnak az akkor epp erkezoknek? Mi lesz ennek a vege?

2015. júl. 1. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez a ,,demokracia,, akkor megeri ebben tovabb gondolkodni? Vagy a liberalis demokracia mar nagyon a multte kene legyen? Hogyan tovabb???
2015. júl. 1. 22:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szempontból magasan a legbirkább nép az a svéd. Ott évről évre ezeket a bevándorlást támogató politikusokat szavazzák meg (ugye a lakosság 20%-át kitevő bevándorlók biztos liberális szavazók). Ez a liberális kormány minden jött mentet befogad, minden évben 150ezer új bevándorló érkezik oda ez ugye plusz szavazó tömeg a liberális pártnak. 4-8 év múlva a svédek eljutnak odáig hogy még teljesen össznépi összefogással se tudnák megbuktatni a liberális kormányzatot, akkora lesz az odaszavazó bevándorlók aránya. Minden svéd tudja ezt, meg azt is hogy az egész világon ott a legmagasabb a nemi erőszakok aránya. Számomra érthetetlen módon az átlag svéd ember hagyja ezt. Hagyja hogy a nőit megerőszakolják, hagyja hogy fegyveres utcai bandák garázdálkodjanak, hagyja hogy a menekültek az iszlám törvénykezés bevezetéséért tüntessenek, hogy a radikális nőuralmi feministák TUDATOSAN kasztrálják a férfiakat (én is feminista vagyok de erre még én is azt mondom hogy undorító), hagyják hogy a kikötővárosaikban a bevándorlók beköltözzenek a lakásaikba eközben a svédek gyáván menekülnek a városokból a vidéki falvakba, hagyják hogy az országuk ideáig lesüllyedjen.

Lehet én vagyok a hülye de ezt ép ésszel fel nem tudom fogni miért tűrik. Szerintem mindenféle bántó szándék nélkül kijelenthetjük hogy a világ legbirkább, legmindent eltűrőbb népe a svéd.

Majd 10-20 év múlva amikor kikiáltják a Svéd Iszlám Kalifátust, ahol az ott élő őshonos svédek kullogva, bilincsekkel a nyakukon fognak majd járni a muszlim uraik elébe, élő bizonyíték lesz ez a svéd nép minden más nép számára: íme így vesznek el azok akik hagyják magukat és ész nélkül engedik a liberalizmust.

2015. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért Magyarország se semmi, ahol magyar nyelvű plakátokkal próbálják távol tartani a bevándorlókat, akik nem dolgoznak, de elveszik a munkát, de azért az államtól napi 6ezer forintot kap mindegyik. Kerítést emelnek ellenük, de amelyik már itt van, azt ahelyett, hogy kitoloncolnák, bezárva tartják egy nagyváros közepén, hogy mindenkinek sz*r legyen. Itt nem lehet szabadon dohányozni, nem lehet szabadon vásárolni, lassan 100% lesz az ÁFA, de a bevándorlókat mégse merik kib**ni innen. Kissé érdekes, és roppant nyomasztó, hogy nálunk MÁR MEGINT történik valami, ami miatt mindenki idegeskedik és egymás torkának ugrik.
2015. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem kapnak hatezer forintot, hanem ennyibe kerülnek az államnak. Nem kellene beszopni minden baromságot amit a kurucinfón olvasol.
2015. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt a sved pelda erdekes,sajnos szomoru.Sehogy se fer a fejembe,hogy a termeszetben mukodo tulelesi reflex-hogyan halhat ki egy emberi populaciobol ilyen rovid ido alatt.

Sajnos a liberalis demokracianak nevezett rendzszer nagyon hatekonyan atalakitja a nemzeteket,es meg befolyasolasra keszebbnek alakitja at az onmegsemmisites fele vezeto uton....

A liberalis demokracia addig mukodik meg a befogadott populacio legyen az indiai,muszlim,izraelita tulsulyba nem kerul egybol borul a liberalis demokracia.... Igy kijelenthetjuk,hogy a liberalis demokracia autolimitalt! Ennek ellenere hatalmasan eroltetik!!!

2015. júl. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!