Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti milyen büntetést adnátok a...

Ti milyen büntetést adnátok a Budapest Pride-ot rendszeresen megzavaróknak? Elzárás, pénzbüntetés, közmunka?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Én a Pride-on résztvevőknek adnék büntetést. :)
2015. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Munkatábor a résztvevőknek, nem a megzavaróknak.
2015. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
A zavaróknak kitüntetés járna.
2015. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Kötelezően el kéne látogatniuk homoszexuális párok esküvőjére.
2015. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom mit szólna a Magyar Gárda vagy a Jobbik ha oda mennének a melegek tüntetni ellenük. Szóval a szélsőségekben lehetne tisztelet hogy ne zavarjanak másokat. A rendzavarás már pedig törvénybe ütköző dolog.
2015. júl. 4. 16:45
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Kitüntetést adnék nekik.


Mivel, fellépett a közszeméremsértés művelő, közerkölcsöt megsértő emberek ellen.

2015. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

"Azért nem tudom mit szólna a Magyar Gárda vagy a Jobbik ha oda mennének a melegek tüntetni ellenük. "


Volt már ilyen, nem történt semmi különös.

2015. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak azok utálják őket akik ki mennek. Viszont csak ők "ilyen tökösek". Ez van sajnos..
2015. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem unjátok még, hogy ezen lovagoltok? Továbbra is lesz vonulás, mert továbbra is lesznek gyűlölködők, ezért továbbra is lesz vonulás, így továbbra is lesznek gyűlölködők, ezért továbbra is lesz vonulás... Mint a hülye óvódások, egyik felet se tudom sajnálni.
2015. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Kötelező pszichológus látogatást. Aki abban leli örömét, hogy másokat bántson, annak komoly problémái vannak.
2015. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!