Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az az állítólagos háborús...

Az az állítólagos háborús menekült aki 5-10 békés országon jön át az hivatalosan mért nem minősül gazdasági bevándorlónak?

Figyelt kérdés
vegyünk például egy szírt most 2015ben.4éve él háborúban eddig nem zavarta.most úgy dönt elmegy.ha a háború elöl menekül akkor mért nem megy törökökhöz vagy bulgáriába.véletlen pont a leggazdagabb országokba mennek mind.ez a pénz miatt van nem a háborúba miatt.akkor maradhatna kelet európában ott nincs háború.csak pénz sem.biztosan véletlen egybeesés.
2015. júl. 7. 14:54
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

látom törölték a kommentem.hát jó attól még igaz.aki háború elöl menekül annak ott a szomszéd ország ellenkező esetben gazdasági bevándorló. most az adminoknak ezen mi nem tetszett?szólásszabadság mi? persze...-.-


"Tok mindegy hogy te mit mondasz"

na ennyi erővel engem meg te nem érdekelsz.


"Nemetorszagi adatokat ismerek, ott egyaltalan nem a liberalisokra"

ja gondolom ott a szélsőségekre voksolnak.vicces.a bőrfejű bácsikra akik meg akarják őket ölni ugye?


"Kérdező teljesen igazad van! Aki a menekülés közben egy biztonságos országon áthaladt az többet nem politikai menekült. Csakhát megy a parasztvakítás, félrevezetés és a hülyítés a libsik részéről, mert ugye 1 bevándorló az 1 szavazat a liberális pártoknak..."

pontosan.köszi az egyetértést, vannak még normális emberek.a liberálisok nem tudom mit gondolnak mi lesz itt.őket is megeszik nyárson sütve a vademberek nem csak minket.már most is öltek embereket lengyeleknél olaszoknál.de sok ember mindent elhisz


"A bevándorló nem szavazhat, így hazugság az állítàsod."

aki kapott állampolgárságot az mért ne szavazhatna?


"Itt dúsak a legelők, bővizűek a folyók és jól termőek a földek. Aki már Magyarországon sem tud megélni az sehol máshol sem fog, mivel egy balfácán. Itt aztán pedig minden mengterem amit szem száj megkíván."

jót röhögtem köszi.reggel kimegyek legelni a dús legelőre délután meg iszok a bővizű folyókból.és ha bölény vagyok akkor tényleg már meg is élek igen jól.


"Ha repülővel jön közvetlen járattal, akkor háborús menekültnek számít?"

igen leszáll az első osztályról és előadja hoyg földönfutó.etessük meg kaviárral.háborúban nincs is polgári légi közlekedés.


"Magyarorszagon gyakorlatilag nincsennek bevandorlok"

persze a határon meg a feketebőrű szerbek szöknek be okoska.meg nyilván nem ide jönnek hanem nyugatra.ez válasz arra hogy mért menekülnek át 10 országon?mi nem létezik még görög válság?éljél tovább tagadásban.egalább a tévét kapcsolnád be néha...

2015. júl. 7. 17:47
 22/32 anonim ***** válasza:
23%

"Hát gratulálok, ismét öngólt lőttél, ugyanis bebizonyosodott hogy a bevándorlók a bevándorlást támogató pártokat szeretik"


Te azt allitottad hogy a bevandorlok a liberalisokra szavaznak. Aztan kozben kiderult hogy liberalisokra egyaltalan nem, inkabb baloldalra es a zoldekre. A maradek pedig a CDU/CSU-ra ami meg konzervativ.


A liberalis FDP nem is volt rajta a listan.


Ahhoz kepest mekkora nagy arcod van, nem vagy tul okos.

2015. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
72%
22# Ne a párt nevét nézd hanem a politikájukat! Igen az SPD bevándorlóbarát, liberális politikát folytat. Ezért népszerű a bevándorlók között.
2015. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
33%

Ja hogy neked mindenki liberalis aki nem naci?


Sajna nem tudok mit kezdeni az egybites vilagkepekkel, es a 80as IQju hirdetoikkel.

2015. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%
24# Megsúgom az IQ-m 152. A hivatalos IQ tesztet csináltam meg, személyesen a Mensa irodájában. Bármikor kiállok ellened egy kis agytornára ;)
2015. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
34%
1956-ban a magyarok miért mentek USA-ba, Kanadába, Ausztráliába, stb, mikor elég lett volna csak Ausztria, nem? Ez is ugyanolyan, oda mennek, ahol valóban biztonságban érzik magukat.
2015. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
33%

"Megsúgom az IQ-m 152. "


Attol meg primitiven ervelsz.

2015. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Törökország kitoloncolja őket és visszaküldik őket Szíriába. A másik, hogy Bulgáriába meg azért nem megy, mert nem fogja tudni nemhogy a többgyermekes családját, de még magát sem eltartani a havi 150 eurós fizetésből, ami Bulgáriában megy (voltam már ott nem is egyszer). Romániában nem megy, ahogy Szerbiában sem. Mennek inkább egy nyugati országba havi 5000 euróért jobban járnak, mint a fennt említett összegért.

Néhány ember úgy hordja le őket, mintha szeretnének jönni Nyugat-európába. Pedig 2010 előtt szerintem 50 alatt volt közel-keleti bevándorló.

Mindenesetre én voltam Szíriában. Jó hely volt. Most is csak a háború miatt menekülnek. Amit ha a mocsok Európa legyűrne amcsival, akkor a nagy részük visszamenne mint pl. Kobani esetében.

2015. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

utolsó: én ugy tudom törököknél van 4millió szír menekült.a baj nem is velük van.

amikor ghánai meg közép afrikai háború mentes országból jönnek vagy bangladesből stb na ott nincs háború.nyomor ellen kéne tenniük.például abbahagyni a szaporodást.ahol 2 ember éhezik ott nem lesz jobb ha szül 6-8 gyereket.

dolgozni akra de hogyan? aki nincstelenül odamegy és se nyelvtudás se végzettség az mit akar?esélye nincs.

mellesleg én még nem voltam szíriában de feltételezem ha pl idejön egy ghánai az ott sem keresett többet mint pl bulgáriában keresne.akkor mi a baja?feltételezem szíriában se keresett egy átlag melós 4-5000 eurókat.

2015. júl. 8. 14:45
 30/32 anonim ***** válasza:

Nyilván egy gazdagabb országba igyekszik, hiszen ha már elmegy, minek menjen olyan országba, ami ugyanolyan instabillá válhat, mint ahonnan elmenekült?


A másik meg, hogy azok a menekültek, akik most érkeznek, nem nagyon fognak még egy jó darabig itt szavazni... Egyrészt rengetegen továbbmennek, eltűnnek, mielőtt döntés születne róluk, másrészt, azért az állampolgárság megszerzésének vannak bizonyos feltételei. Ha pedig valaki ezeket a feltételeket kielégíti, akkor akárhogy is nézed magyar, ahogy az állampolgársága is mutatja, és onnantól igenis pontosan ugyanannyi joga van mint neked, és azt vélhetően meg is érdemli. Akkor egyébként már nem menekült, hanem bevándorló, ha érzed a finom különbséget, és szíve joga eldönteni, hogy kire szavaz. Mire eljut oda, hogy szavazzon, valószínűleg egy alaposan megfontolt döntést tud hozni, vagy legalább pont ugyanannyira alaposan megfontolt döntést, mint egy átlag magyar. (A helyzete ugyanolyan, mint pl egy nagycsaládos tanáré, aki a jelenlegi rendszer miatt nagyon jól járt, ezért vélhetően (DE NEM BIZTOS!) a mostani kormánypártra fog majd szavazni)


Egyébként például a tavaly október óta érkezett kb 95 ezer menekült közül eddig mindössze 113 kapott menekült státuszt, 291 oltalmazott státuszt, és összesen 3 befogadott státuszt. Most lusta vagyok utána nézni, de szinte biztos vagyok benne, hogy az előbbi kettő nem jár szavazati joggal, legfeljebb az utóbbi. Az a 3 ember meg nem sok vizet fog zavarni a választásoknál..:D

2015. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!