Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretném ha lenne egy zsidó...

Szeretném ha lenne egy zsidó (izraelita), akivel levelezhetnék. Volna kedved? (A többi lenn! )

Figyelt kérdés
Privátban is válaszolhatsz, ha van benned ráció, empátia, emberség és önkritika. A dolog lényege, hogy szeretném megismerni hiteles forrásból a zsidó álláspontot számos kérdésben. Első körben talán induljunk ki onnan, hogy mit jelent számodra az antiszemitizmus, és mit szólsz a holokauszt tagadás törvényi szankcionálásához? (Egy nem zsidó)
2010. márc. 5. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
hülyeség és unalmas
2010. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kicsit konstruktívabb válasz? ;)
2010. márc. 5. 15:54
 3/17 anonim válasza:
55%
És benned van ráció.empátia ,emberség és önkritika?Mert a kérdésed megfogalmazása valahogy nem olyannak tűnt.
2010. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tégy egy próbát, ha komolyan érdekel...
2010. márc. 5. 16:25
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kicsit felesleges ilyennel próbálkoznod.

Már én is próbáltam, és - a kérdés feltevéséből adódóan - egyből mocskos antiszemita lettem.

2010. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Mennyiért? XD
2010. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért akarsz olyanokkal levelezni, akik csak az antiszemita és rasszista szavakat ismerik?
2010. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 csodafarkas válasza:
56%
Milyen hatmillió? :D
2010. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Persze lehetséges, de vannak feltételei:


1. Igazold, hogy van legalább egy zsidó 4 generációra visszamenőleg a felmenőid között.

2. Utalj át 200ezer magyar forintot egy héten belül a bankszámlámra, különben antiszemitizmusként könyvelem el.

3. Ha a Holokausztról kérdezel, részemről meg is szakítottuk a kapcsolatot.

4. Ha ellent mondasz, feljelentelek a tagadásáért.


Rosenfeld Samu

2010. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezzel az írással annyira összezavartál, hogy el se tudom dönteni, hogy fake vagy nem fake!:) Ötös!:P
2010. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!