Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok kirekesztőbbek...

A liberálisok kirekesztőbbek és gyűlölködőbbek mint a nácik?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam pár napja az index fórumra, hát az ottani liberálisok valami elképesztőek: az erdélyi magyarokat és a nemzeti szimbólumokat gyalázták nyomdafestéket nem tűrő stílusban, persze a bevándorlók egytől egyig ártatlanok (érdekes hogy az ottani moderátorokat ez nem zavarta, én belinkeltem egy szélsőjobboldali honlapot egyből tiltást kaptam :D)

Ott vannak még a nemzeti felvonulásokon, szélsőjobboldali felvonulásokon, Fidesz gyűléseken az olyan liberális aki fröcsögve ordít hogy "nácik" "nácik" stb, néha még verekedést is provokál.

Aztán a másik liberális aki diktatórikus módon a szólásszabadságot tiporva betiltaná a szélsőjobboldali felvonulásokat (Becsület Napja stb), és a meleg felvonuláson az ellentüntetéseket se engedélyezné.

Szerintem ha mindezeket összevetjük, a liberálisok gyűlölnek mindenkit aki nem liberális, ezzel együtt szerintem a mai magyar politikai palettán a leguszítóbb, leggyűlölködőbb, legkirekesztőbb politikai irányzat. Ti mit szóltok?



2015. júl. 19. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
55%
Lényegesen gyűlölködőbbek.
2015. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
2015. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
65%

A vicc az, hogy én is így tapasztaltam ahogy te kérdező. Korábban én mondjuk az Origón próbálkoztam, de töröltek háromszor egymás után. Pedig kínosan ügyeltem arra, hogy ne legyek támadó, vagy rasszista, stb. Mindeközben olyan kruvaanyázások mennek ott is liberális részről, hogy eszméletlen.


Ennél csak a Facebookos csoportja jobb az Indexnek. Volt olyan libsi, aki szivárványos profilképpel simán leírta, hogy felakasztaná az összes "nácit". Amikor pedig szembesítem azzal, hogy neki a toleranciát és megértést kéne képviselnie, akkor még én vagyok a büdös jobbikos náci (nem vagyok jobbikos, hozzáteszem).


Egyébként nagyon jól szemlélteti a mai viszonyokat az, hogy egyes kommunista bűnösöket simán hagynak párnák között meghalni és a kutyát sem érdekel, hogy hány embert ölt/kínozott meg, míg régi 90 év feletti matuzsálemeket simán meghurcolnak azért, mert annak idején Auschwitzban krumplit pucolt a táborban, ezzel közvetetten hozzájárulva a ... dologhoz.


Egyetértek a kettes válaszolóval. Vagy zsidók, vagy cigányok, de legalább a homoszexuálisok között vannak azért normálisak is (ott is a zsidó és cigány homoszexuálisokkal van a legtöbb gond).


Miért érzem úgy, hogy törölni fogják a hozzászólásomat?

2015. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, az enyém is fogják.

Erről nem szabad beszélni:)

2015. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
De az indexen még a moderátor is amilyen fenyegető, igénytelen stílusban írt és magyarázta miért tiltott le..
2015. júl. 19. 11:58
 6/63 tetro ***** válasza:
33%
szóval szerintetek a liberálisokkal (mindenki aki nem ért egyet) van mindig a gond, de a rasszista okádékot amit 7 kommentben idehalmoztatok, azt egyikőtök sem veszi észre? furcsa világszemlélet ez...
2015. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
63%

8: Nem gondolod, hogy ez a hatás-ellenhatás eredménye? Ha nem létezne az a kettős mérce, amivel szembesülnünk kell nap, mint nap, akkor talán mi is toleránsabbak lennénk, nem?


Amúgy meg, ha már liberalizmus van, akkor jogunk van ahhoz is, hogy rasszisták legyünk és ennek hangot is adjunk (amíg nem konkrét személyek ellen irányul).

2015. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
16%

Na megjött a fő ügyletes náci, aki minden egyes kérdésnél mást nem csinál, csak offol.

Ehhez képest sose törölték még az oldalról.

Hogy is van ez?

2015. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
68%

"rasszista okádékot amit 7 kommentben idehalmoztatok"


Érdekes, az MSZP roma tagozatának a rasszista kijelentései nem zavarnak.

Minek köszönhető ez az általad képviselt kettős mérce?

2015. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 tetro ***** válasza:
29%

12.16

nem, nem gondolom. azt gondolom, hogy ez a fajta gyűlölködés az egyénből vagy csoportból fakad, nem kell hozzá külső hatás.

nézd csak meg a kommenteket, zsidózik itt minden agyalágyult, közben már az utcán fel sem ismered ki a zsidó, ugyanígy élnek mint mi. pont ugyanúgy nőnek fel, pont ugyanolyanok. biztos a tapasztalatok alapján zsidóznak itt sokan...

2015. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!