Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eddig mi volt és mostanában...

Eddig mi volt és mostanában mi lett a véleményetek Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés
És miért? Kort, nemet írjatok.
2015. júl. 20. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

- plakát propaganda

- statisztikai csalások

- milliárdos pénzkidobások

- trafikmutyi

- földmutyi

- a Fideszes képviselők össze-vissza beszélnek a TV-ben

- közoktatás káosz

- egészségügy csődben van

- Questor és társai

- bevándorlás túlreagálása

- tüntetéssel kellett intézkedéseket megakadályozni (internet adó)

- 27% os adó még mindig megvan

- közmunkaprogram, ami valójában csak látszat, hogy "csökkenjen a munkanélküliség" -> utalok ezzel a statisztikák módosítására

- disznó áfa csökkentés miközben a csirke fogy a legjobban

- uniós támogatásokat sorba fideszesek nyerik


Soroljam még?


Remélem, tudod, hogy ezek után mi a véleményem róla!

2015. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Eddig azt hittem elmebeteg, most már biztos vagyok benne.

30F

2015. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
********************* ************ ****************** ********************** ************* ******** ********* *****************
2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs most látom, hogy kicsillagozta az egészet.

Na szóval, nem vagyok jó véleménnyel a Vezírről.

2015. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régebben az volt a véleményem hogy az alternatívák közül ő a legjobb. Pl : Gyurcsány Bajnai Mesterházi trióból ki tűnik. Mondjuk közülük egy becsületes átlagos állampolgár is kitünne. Mivel az alternatívák minősége manapság se jobb mostanában is ugyan az a véleményem mint régebben.
2015. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére már hidegen hagy, Kor:most nem: nem
2015. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is egy elmebetegnek tartottam, ezért már akkor féltem, amikor 2010-ben megválasztották. De ez az arc alulmúlt mindenfajta színvonalat, egy dolgot viazont bebizonyított nekem: tényleg elmebeteg.
2015. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És még őt tartják királynak, nagyon fa_szagyereknek, a legjobb miniszterelnöknek, aki mindenkinek segít...

De leginkább a focinak segít, és csókos pajtikáinak.

Mindent túlreagál, bűnbaklot keres, eltussol botrányokat, eltereli a figyelmet, gumicsontot rágat velünk, és legtöbbször nem úgy van, ahogy azt mi szeretnénk, hanem úgy, ahogy ő akarja!

És azt akarja, úgy táncoljunk, ahogy ő fütyül.

Szegényeket sanyargató, tömeggyilkos, elmeháborodott DIKTÁTOR!!!

2015. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Örüljetek neki h ninccs internetadó! Nincs annyi bevándorló, mert kitalálta a kerítést! És ez annyira jó ötlet h több ország is akar csinálni, így távoltartjuk Európától a sok r*hadt migránst! Miért utáljátok ennyire? Hogy lehettek ennyire semmibenézőek, mikor sokmindent neki köszönhettek?! Haggyjátok már békén! Miért Gyurcsány jobb? Ő egy senki!! Tett vmit az országért? Hát nem. Ő csak tönkretette az országot. Szóval ennyi,remélem érthető kinek a pártján állok.


11/L (igen, érdekell a politika)

2015. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Előző vagyok. Kedves #8-as! Nem csak nekünk egyszerű emberek parancsolhatunk MAGUNKNAK, hanem NEKÜNK is parancsolhat az ORSZÁG VEZETŐJE. Végül is ő a főnők, ő dönt az ország sorsáról. Ja és azt kifelejtettem, Orbán emelte a fizetéseket is! Nem panaszkodhatunk rá!
2015. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!