Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]

Én majdnem teljesen egyetértek vele. A lányos témánál még mindig nem stimmel, hogy hol volt az a bátor "félvér férfi / fiú", aki hagyta hogy megverjék a barátnőjét, illetve miért nem hívott segítséget, de most nem ez a lényeg.


2015. júl. 20. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ez elég fura.

Úgy kezd a cikk, hogy bevándorlónak nézte egy kopasz ember a barátját és elkezdte ütni. Ő közbelépett majd megverték (kik azok az ők?) ha egy ember van. A barátja hol van? a bántalmazó szintúgy sehol.

2015. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

" Szemtanúk szerint egy fekete ruhás kopasz fiatal belekötött egy félvér magyar férfibe, mert azt hitte, hogy bevándorló"


Skinhead, nenonáci meggyepálta a lány pasiját, mire a lány meg akarta védeni, de őt is megverte. Hol van itt a bevándorló verő ???????

2015. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A támadók legalább 3-an voltak.
2015. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem olvastátok végig. A vége az érdekes: tudthatták hogy ez, illetve ilyenek lesznek a következmények ( mint anno a trafikos gyilkosság ), mégis folytatják a gyűlölet keltést, a plakátolást, stb-t, mert így nem velük törődnek ( természetesen a politikusokkal ).

Én sem pártolom a menekülteket, de ha ez tényleg így van, márpedig valószínűleg így van, eléggé mocskos dolgokat tehettek.

2015. júl. 20. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Van már videó is:


[link]


Kíváncsi lennék ide is nagy erőkkel fog-e kivonulni az Új Magyar Gárda és a Betyársereg, elvégre MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRT VERTEK ÖSSZE A SAJÁT LAKHELYÉN! Hahó!! Ilyenkor hol van a sok qrvanagy ősmagyar?

2015. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, nekem egy picit mintha sántítana a történet. Az erről készült felvételen furcsa mód több négert látok mint fehéret. Én még azt sem tartom kizárnak, hogy a négerek kötöttek bele és kezdtek turbómagyarozni, aztán ők húzták a rövidebbet. (persze a lány leütésére ez nem mentség)


A másik meg az, hogy azért ennyire ne mossuk már össze a normális nacionalistákat egyetlen skinheaddel aki annyira be van ba**va, hogy alig áll a lábán.

2015. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
lári-fári
2015. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Attól, hogy alkohol befolyása alatt volt, még bűncselekményt követett el. A hír pedig egy reflektálás arra, hogy a kampány nem csak pénzkidobás, hanem ilyen szerencsétlenségeket is okoz. Az igaz, hogy ilyen esetek ezrei történnek minden hónapban, de rávilágított arra, hogy az egymilliárd forint arra volt jó, hogy az ilyen ártatlan embereket érjen felesleges atrocitás.

Nem csoda, hogy Németországból visszaküldenek minket, magyarokat és az Egyesült Királyságban meg Ausztriában egyenesen kampányolnak ellenünk. Mi nagyságrendekkel rosszabbak vagyunk, mint a közelkeleti menekültek. Ostobábbak is. Nyugodtan hibáztassátok az áldozatot, üzenjetek neki facebookon, biztos örülni fog neki.

2015. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

"lvégre MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRT VERTEK ÖSSZE A SAJÁT LAKHELYÉN! Hahó!! Ilyenkor hol van a sok qrvanagy ősmagyar?"


Igen, magyar ütött magyart:)

Minek mennének oda?

A Gárda meg a Betyársereg nem foglalkozik kocsmai verekedésekkel.

Amúgy a videó alapján semmit nem lehet megállapítani, most néztük, egy rakás részeg embert látok meg a végén egy négert, akihez a kutya nem szól.

Illetve egy pillanatra azt hittem, hogy az Attraction legújabb, szabadtéri előadását látom:D

2015. júl. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy egyes okádék emberek nőket vernek. De azok se jobbak, akik az ilyeneket védik és próbálják ostobábbnál ostobább módon megmagyarázni...
2015. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!