Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legostobá...

Szerintetek melyik a legostobább és melyik a legkárosabb összeesküvés elmélet, aminek mégis sok ember bedől?

Figyelt kérdés
Szerintem a chemtrail viszi a prímet, ha hülyeségről van szó, elvégre szimplán a tájékozatlanságból fakad az egész, a legveszélyesebb viszont az oltásellenes teóriákat tartom, mert akármekkora hülyeségben hihetsz a gyíkemberektől a szabadkőműves világ összeesküvésig, de nem fogsz se te, se senki más belehalni! Az oltásellenességbe viszont könnyen lehet, hogy igen.
2015. júl. 22. 09:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*legveszélyesebbnek
2015. júl. 22. 09:01
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a legveszélyesebb, ami egyes csoportokat kiált ki bűnbaknak valamilyen vélt vagy valós problémáért. Az ilyen összeesküvés-elméletek nem egyszer vezettek már gyilkosságokhoz vagy akár népirtáshoz is.
2015. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Hogy a bevándorlók Európa javát szolgálják és mindenkinek jobb lesz tőlük, és hogy velük milyen paradicsomi körülmények lesznek itt.
2015. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak összeesküvés elméletek, amiknek van némi igazságalapjuk, és elképzelhető hogy néhány dolog nem stimmel a hivatalos sztorival kapcsolatban.

De van nagyon sok idiótaság, amikről nemrég olvastam, pl. hogy a Facebook a földönkívüliek műve, és hogy műholdakkal a kormányok képesek vezérelni a gondolatainkat. A legkárosabb? Talán ezek, mert mégtovább hülyítik az amúgyis hülye embereket.

2015. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Legkárosabb? Magasan az oltásellenesség. Nem csak magadat, hanem mindenkit veszélyeztetsz vele magad körül - vagy, a rosszabbik verzió, amikor magadat egyáltalán nem, a gyerekedet pedig nagyon keményen...
2015. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Legostobább? A Hold egy üreges űrhajó, amit gyíkemberek használnak megfigyelőállomásnak. Nem én találtam ki, van ilyen elképzelés.

A legkárosabb jelenleg tényleg az oltásellenesség. Baromi sokan elhiszik, és komoly eredményeket érnek el. Pl ugye a torokgyíkban meghalt kisfiú Spanyolországban.

2015. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Több is van:


"Magyarország jobban teljesít"


"Senkit nem hagyunk az úz szélén"


stb.

2015. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Duenna ***** válasza:
14%
Nincs összeesküvés-elmélet, csak összeesküvés van!
2015. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%

Ami pl. valódi problémákat okozhat, az a globális zsidó összeesküvés elképzelése, ami a valódi háttérfolyamatok nem ismeréséből fakad, helyette nemzetiségi alapon tekint ellenségnek egy egész népcsoportot csecsemőtől aggastyánig.

Ami pl. különösen ostoba, de ártalmatlan, az a megrendezett holdraszállás sztorija, bár én azt nem is nevezném "összeesküvés-elméletnek", de általában annak szokták.


"Legkárosabb? Magasan az oltásellenesség. Nem csak magadat, hanem mindenkit veszélyeztetsz vele magad körül" - hogyhogy? Ha a körülöttem lévők be vannak oltva, akkor mitől vannak veszélyeztetve?

2015. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs mindenki beoltva körülötted. Sok betegség ellen a csecsemőket, kisgyerekeket pl nem lehet még oltani (bizonyos betegség ellen), van jópár ember, aki nem kap teljes immunitást, őket is az védi, hogy a többi ember védett, és nincs bennük a betegség, és vannak, akiket egyszerűen különböző betegség miatt nem lehet oltani.


Ők mind-mind veszélyben vannak - ha az átoltottság bizonyos szint alá esik, és megjelennek a hordozók, ők kapásból halálos veszélybe kerülnek.

2015. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!