Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a multihidra...

Mi a véleményetek a multihidraulikus diktatúráról? (cikket mellékeltem, nézzétek meg)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 7. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes és sajnos többször el kell olvasni a teljes megértéshez.

De szerintem a lényeget eddig is tudtuk, ugye?

2010. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
logikus
2010. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hülyeséget ma már kérdezték egyszer, nem?
2010. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, kérdezték. Én voltam az.

Csak azt mondták a főnökék, hogy nem is igazi kérdés volt, ezért letörölték.

Hát, én most visszatértem hozzátok és jobban kérdezek, mint valaha. :)

2010. márc. 7. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed tolakodásnak. Neked mi a véleményed róla?

(elég messzire vezet, ha végig gondoljuk)

-első vál.-

2010. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az én véleményem, hogy teljes mértékben reális.

Ha én ott lennék a hatalom birtokában a felsőbb szinteken, akkor erőszeretettél építenék ki olyan rendszert, melyben azt mondhatom az átlagembereknek, hogy szabadok vagytok és minden OK az egész világon, miközben teljesen a markomban tartanám őket.


Most gondoltam végig éppen valamit.

Ha észreveszitek, akkor a nyugati világban (Európa, USA) teljes mértékben leépítik a termelő ágazatokat, úgymint a mezőgazdaság (primer szektor) és az ipar (szekunder szektor). Az egész gazdaságunk csak a tercier (szolgáltatások) és a kvaterner (kutatások) szektorokra épül. Tehát abból van GDP-nk, és ezzel együtt pénzünk, amiből iparcikkeket veszünk pl. Kínából, hogy nem végzünk semmi termelő munkát, csak elosztunk, kereskedünk, szállítunk, szolgáltatásokat nyújtunk egymásnak.


A mezőgazdaság és az ipar nálunk nem működik, tehát máshol kell működnie, ami a mi esetünkben leginkább az ázsiai országok együttese.

Ott a probléma, hogy a mezőgazdaság termeli meg az élelmiszert, ami el sem kell mondanom, hogy milyen fontos az emberek számára.

Szóval, aki kezében tartja az ázsiai országokat és ezzel együtt az élelmiszretermelésüket is, az elég nagy eséllyel zsarolhat minket (nyugati országokat) azzal, hogy nem juttat ide több élelmiszert, ha nem tesszük meg ezt-azt neki.


Ha kialakulna tegyük fel egy globális pénzrabszolga rendszer a nagy bankok jóvoltából, akkor mi egyszerűen nem tudnánk lázadni ellene, mert akkor egyszerűen csak annyit kellene tennie, hogy megvonja az élelmiszerszállítást Európa felé, a boltokban nem lesz kaja, éhezés lesz az egész kontinensen.


Így válunk mi függővé irántuk anélkül, hogy igazából erőszakot alkalmaznának ellenünk.

2010. márc. 8. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:

VÉGET ÉRHETNE MÁR!

Jó lenne, ha végre visszaállna a régi rend, amikor nem volt pénz, nem volt árulás, nem volt maffia, csak az őszinteség és a béke. Szép kis illúziók, igaz?

2010. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A zsidók kipusztulásával nem lenne diktatúra.
2010. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó : Ez mekkora igazság !
2010. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves kérdező, ebben a globális világban minden több alapon áll, ha valamelyik alap meging, akkor viszont dől minden. Európa élelmiszer termelésben nem jár élek, talán fent bírnánk maradni Ázsia nélkül. A dolog súlyosabb része, hogy ha a kínai befektetők az USÁba invesztált pénzüket egyszerre kivennék, akkor összeomlana a Wall street, az USA gazdasága szétesne, megszűnne a "világ csendőre" lenni (amivel jogosan szállhatunk vitába, hogy jogos név-e),ezzel megszűnne az agresszív politikát folytató országok ellenőrzése, világszerte éhezés törne ki, kivéve néhány izolacionizmust folytató országban, melyek megerősödnének és átvennék a vezető szerepet a többi kaoktikus állapotoktól szenvedő ország fölött.

Én így látom

2010. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!