Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az illegális bevándorlóknak...

Az illegális bevándorlóknak honnan van annyi pénzk, hogy vállalják hogy finanszírozni tudják az "utazásukat"?

Figyelt kérdés
Álítólag egy egy út belekerül mit 10 ezer amerai dollárban. Ez mg nálunk is sok pénz. De még mondjuk Erieában.

2015. aug. 4. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Eladják mindenüket, akár a gyerekeiket, feleségeiket is.
2015. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hat pont a gyerekeiket nem, inkabb azokat kuldik el a nagy utra, hatha azoknak jobb eletuk lesz... de minden mast, ami penzze teheto, penzze tesznek.
2015. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Valakik besegítenek. Szegeden hallottam, hogy az egyik 100 euróssal villogott.
2015. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
És? Villogott egy 100 euróssal, nagy szám, lehet, hogy az összes vagyona az volt. Imádom a rettegő magyarságot :D
2015. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
És ki veszi meg tőlük amúgy? Aki ott mer maradni?? Azok azért mrnek ott maradni, mert tele vannak pénzzel? Mert akkor nem lesz bajuk??? Vagy mégis kik? Külső országból vesznek ott házat?
2015. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
5 ös igen ezt kérdeztem én is egyszer.Vajon ki vesz háborús övezetben házat?a másik ha hátrahagyja az asszonyt meg gyereket mert hosszú az ut stb akkor azok hol laknak,ha a házat eladták előtte?
2015. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor beszélgettem egy ilyen 3 fős menekült családdal akik tudtak angolul, elmesélték hogy Szíriából jöttek. Mondták hogy annyira rossz körülmények voltak ott az ISIS miatt hogy a Németországban élő rokonaik küldtek nekik pénzt és ebből "utaztak"... (Hosszú sztori nem írom le.) Lényeg, Németországba mentek tovább. Valami csávót vártak éppen a Keletinél aki vitte őket tovább.
2015. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!