Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy létezik az, hogy a...

Hogy létezik az, hogy a nyugati országokba igyekvő migránsok és/vagy menekültek között olyan sokan mobiltelefonálnak?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerülhet egy külföldön lebonyolított telefonálás?

Ki fizeti ki a telefonáló számláját? Az otthon maradottak?

Ha azok, akkor így is megismerhető volna az, hogy mely országból jöttek?



2015. aug. 14. 08:15
1 2
 1/16 Duenna ***** válasza:
21%
A CionUSA fizet a migránsoknak azért, hogy elhagyják a saját hazájukat a jólét reményében (azzal csábítják Európába, hogy jól fizető munkahely, lakás és kocsi várja őket). Tehát ez a népvándorlás a CionUSA részéről meg van szervezve, hogy Európát, mint egyik gazdasági konkurensét ezzel legyengítse. Tehát a kérdéseidre itt a válasz.
2015. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Én ázsiába telefonáltam pár hete és meglepődtem amikor 10 perc beszélgetésért csak 1400 ft-t számoltak fel a telekomnál... 140 ft/perc, egy taxi drágább. Az ottani élet más, szerintem nincs kifejlett telefonszolgáltató, ami meg lenne adóztatva maximálisan, de nem olyan sokért lehet szerintem telefonálni már a mai világban, ahol teljesen levan fedve minden ország. A telefon meg nem olyan drága arra, 70k körül van elvileg az iphone 5. Kevesebb a fizetés arra, kevesebb az adó stb és nagy a fekete piac. Szóval azokat a hülyéket bírom, akik azt mondják, h minden menekült okostelefonnal rohangál...
2015. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Sok olyan migráns van, akik a makedon határtól a magyar határig taxival mennek.
2015. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Bemész egy TESCO-ba.

Megkeresed a telefon részleget.

Annyi telefont vehetsz név nélkül SIM-mel együtt amennyit nem szégyellsz.

Voilá, már nem is drága.

2015. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 schocko ***** válasza:
38%
Mert te a helyükben mit csinálnál, levelet írnál?
2015. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz olvasni?

Nem erre kérdeztem. Ha csak hülyülni akarsz, keress más helyet magadnak.

2015. aug. 14. 12:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem ázsiait láttam telefonálni. Fekete volt, és Közép-Afrikából keveredhetett idáig, mert a testmagassága, a testalkata, az arca, a szájformája szokatlanul más volt, mint az - eddig - itt nálunk megforduló feketéké.
2015. aug. 14. 12:54
 8/16 A kérdező kommentje:

"Annyi telefont vehetsz név nélkül SIM-mel együtt amennyit nem szégyellsz."


De ezek is pénzbe kerülnek.

Ha gazdasági okokból jöttek el hazájukból, akkor - gondolom - nem veti föl őket a pénz.


Vagy akkor az 1. vagy 2. válaszolónak volna igaza?

2015. aug. 14. 16:19
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocs, az 1. sz. válaszoló mutatott rá egy pénzforrási lehetőségre.
2015. aug. 14. 16:20
 10/16 smekker ***** válasza:
51%

Múltkor a Nyugatiban gyűlt a csürhe és Iphone a kézben, Air Max a lábon..ezek a "szegény" bevándorlók??? A saját hazádban úgy kell végigmenned az utcán hogy attól kell fosnod mikor támadnak meg ezek a páviánok csoportosan???

Miért nem a cion USA-ba takarodnak?

2015. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!