Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha muszáj lenne választanod,...

Ha muszáj lenne választanod, inkább a kommunizmust vagy a nácizmust vezessék be Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Nacizmus.
2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy, mert bármelyik lenne, olajra lépnék. Inkább legyen valami normális dolog.
2015. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Mi a különbség? Népírtás propaganda. Legalábbis ami a kivitelést illeti. Hogyha az ideológia akkor kommhnizmus. A nácizmus meg ugye nemzetszeretet ergó az egyik legalábbis alapjaiban arról szól hogy szereti a hazáját akár most azbizraeliek vagy amerika és megvédi katonailag a másik meg az egyenlőség mindenkinek. Kivitelezésben persze mindkettő korrupt véres diktatúra annyiban különböznek a mai országoktól hogy nyilvános katonai diktatúrák. Amerika is az csak rejtett. Megfigyelnek lelőnek a rendőrök de ez nem hivatalos.
2015. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Luciferizmust.
2015. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Nácizmuist, de abból lightosabbat, mint Hitleré volt.

A nácizmusban van lehetőség vállalkozni, céget építeni, egyről a kettőre jutni, van helye a magánszférának, tőkének.


A kommunizmusban meg be vagy szorítva, esélyed sincs, hogy egyről a kettőre lépj.

2015. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Ha még nem tűnt volna fel, mind az ilyen eszmék és nézetek között is ugyanazok vannak a háttérben, ahogy mindig is voltak a történelem folyamán..


Rockafeller, Rotschild a vörözs pajzs család és természetesen a fényhordózók az Illuminatusok, akik a Nap imádati eszmék okkult tanításait és elmebeteg célokért való "felvilágosodás" c rovatot láthattuk a történelemben és a 21. században.. Ébresztő.. :)

2015. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha muszáj választani, inkább a nácizmus, de nagy különbség nincs. Kicsit kevésbé mindenható az állam, mint a kommunizmusban.
2015. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%
Az esetek többségében van harmadik lehetőség is. Ha nincs, én is lelépek :) Nem bírom, ha ketrecbe vagyok zárva és előre gyártott válaszokhoz vagyok kötve, mint egy számítógépes tesztben. Az élet nem ilyen. Ha már nekem adják a választást a kezembe, és vagyok olyan fontos, hogy ez tényleg az én döntésem legyen, akkor valószínűleg arra is van hatalmam, hogy valami normális megoldást találjak, ami nem diktatúra népvakítás.
2015. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
20%
Kommunizmus.
2015. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Totálisan hidegen hagy, minek nevezik azt az eszmét, amiért golyót küldenének a fejembe...
2015. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!