Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki mit jósol idén október 23....

Ki mit jósol idén október 23. ára?

Figyelt kérdés

Lassan elérkezünk 56-nak az 59. Évfordulójára és a 2006-os "rend"őr terror 9. Évfordulójára. Ugye a mostani kormány eléggé, finoman szólva undorító, és (itt jön a kérdés) lesz e olyasféle tüntetés vagy felkelés mint 2 éve Ukrajnában, Kijev-ben? Nekik sikerült, nekünk sikerülne? Elűzni ezeke? Szépen már próbáluk...

Köszönöm!



2015. aug. 16. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen néptől nagyjából semmi megmozdulást nem várok...
2015. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, töketlenek a mostani pol. mozgalmak.
2015. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én azt jósolom, hogy fellázad a tömeg Orbán ellen, aki helikopteren próbál elmenekülni, de valahol elkapják és kivégzik.
2015. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

'Én azt jósolom, hogy fellázad a tömeg Orbán ellen, aki helikopteren próbál elmenekülni, de valahol elkapják és kivégzik.'


Mint Ceau-t 89-ben?

2015. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Én azt jósolom, hogy fellázad a tömeg Orbán ellen, aki helikopteren próbál elmenekülni, de valahol elkapják és kivégzik."


Hát, ha Orbánt is majd 3500 rohamrendőr védi, mint 2006-ban Gyurcsányt, akkor nehéz lesz.

2015. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14-es: Igen, erre gondoltam.


13-as voltam.

2015. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én szívesen veszek töltényt. ne sajnáljuk se orbántól, se lázártól, se kocsistól. már csak egy jó puska kell, és egy hely, ahonnan szép a kilátás :P
2015. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem gondoljátok, hogy a nagy lövöldözések előtt még meg kéne tőlük kérdezni, hogy vajh melyik svájci bankszámlára "menekítettek ki" több milliárd forintot az államkasszából, a saját nevükre?


1. Fedjék fel a piszkos titkaikat; névsor a cinkosokról, bűntársakról + hová tették a pénzt.

2. Adják vissza az ellopott közvagyont.

3. Vonuljanak kényszermunkatáborba. Ne börtönbe, mert az csak nekünk kerülne pénzbe. Legalább valami hasznunk legyen. Életükben először dolgoznának.

2015. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!