Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik sajnálják a palesztin...

Akik sajnálják a palesztin gyerekeket azok miért ölnék halomra az országba érkező menekülteket a határnál (gyerekekkel együtt)?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 08:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokan írják, hogy "azok a szemét izraeliek, halomra lövik a palesztin gyerekeket" << ez a legfőbb érv a zsidók ellen. Ugyanakkor ugyanezen emberek őrjöngenek, és véres szájjal a bevándorlós cikkek alatt tombolnak, hogy mindent halomra lőni a határon stb. Több mint 50%-uk gyerek a menekülteknek. Azokat agyon lehet lőni? Őket nem kell sajnálni, a palesztin gyerekeket meg igen. Segítsetek megértenem ezt a paradoxont.
2015. aug. 25. 08:31
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A palesztinok a hasznos hülyék a szemükben, lehet velük prezentálni az általuk "sátán fattyainak" meg egyéb gusztustalan dolognak tartott izraeliek kegyetlenkedését.

De mivel a legtöbb antiszemita egyben xenofób is, így a palesztin csak addig haver, míg messze van, ha már ide akarna jönni ők még kegyetlenebben bánnának velük mint az izraeliek és megideologizálnák, hogy a palesztin az harcoljon a zsidó ellen a saját hazájáért, ne a másét akarja elvenni.

2015. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Mert közelről már érzik a szagukat.
2015. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert a hazámra rátörő népvándorlók AZ ÉN problémám, a palesztín terrorista meg NEM AZ ÉN problémám.
2015. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem szoktam ilyeneknek írni semmit, de látom hogy nálad van nem kis gond a fejedbe úgyhogy gondoltam segítek. Tehát hol olvastál te ilyet, hogy mi ölnénk őket halomra??? Kicsit össze vagyok zavarodva, mert én a bevándorlás ellen vagyok, rengeteg barátom is ellene van, de sem én sem ők nem mondtunk még soha olyat, hogy halomra ölnénk őket... Ez a liberális média műve. Volt olyan, hogy (18 évesen, 4 éve) középsuliba szóba került a Jobbik. Mindegy hogy hogy. Erre az egyik 18 éves, akkor már szavazati joggal rendelkező lány osztálytársam (figyelem): "Ja, azok akik ölik a cigányokat, nem?" :'DDDDDDDDD Majdnem menten sírva fakadtam, hogy ez a csaj szavazhat, és ilyeneket mond, hogy aki Jobbikos az öli a cigányokat :D De nem ő a hibás, mert ezt látja a TV-be, hogy a csúnya feketeruhás kopasz magyar bácsik megverték a cigányokat... ennyit ad le a TV, de azt, hogy ezek a cigányok mondjuk előtte évekig zaklattak egy családot, ezért lettek betámadva, arról már említést sem tesznek. Szerintem a te fejedben is ezért vannak ilyen gondolatok, mert a média azt nyomja folyamatosan, hogy megverték, mert néger, holott lehet nem is azért verték meg, csak a média ráhúzta ezt... Vagy tüntetés van a bevndrlók ellen, és a média bevág nagy csúnya csuklyás bácsikat :D Tehát csak neked, csak most, utoljára, hogy tisztán láss: SENKI NEM AKARJA A MENEKÜLTEKET LELŐNI, HALOMRA ÖLNI, CSAK AZ A BAJ, HOGY MI LÁTJUK, HOGY NEM TUDJUK ŐKET ELTARTANI, POTENCIÁLIS VESZÉLYFORRÁS AZ ÖSSZES A BETEGSÉGEK MEG A TERRORIZMUS MIATT. És mi nem vállaljuk ezt a veszélyt. Annyi igaz ebből az öldökléses sztoriból, hogy sokan mndják azt, hogy háború lesz ebből. És igen, az lesz. Ha tetszik, ha nem. Lehet minuszozni, meg ugatni, de ennek más vége sajnos nem lehet.
2015. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!