Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A migránsok pontosan mit...

A migránsok pontosan mit gondolnak, mi várájuk Európában? Eltartják majd őket az angolok meg a németek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül ilyen rossz a helyzet, de ha belegondolsz abba, hogy egy odatévedő magyar is annyiért mosogat, amit itt egy miniszter kap, akkor képzelheted, hogy a sokkal rosszabb helyekről érkezettek mennyire a kánaánt láthatják benne.
2015. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
első de a menekültek egyáltalán nem akarnak dolgozni
2015. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetro ***** válasza:
5%

12.34

ezt az állítást mire alapozod?

2015. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is akarnak, csak olyan munkamorállal mint otthon. Nekik a skifi hogy mindennap felkelnek és dolgozni mennek.
2015. aug. 26. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem a legtöbb bele se gondol ebbe. Útnak indul, hogy "Majd lesz valahogy, majd kereses valami munkát..." jelszóval. És úgy képzeli, hogy kap is majd valami melót is és majd abból a pénzből meg is fog tudni élni.


Abba bele sem gondol, hogy mit tudna ő itt dolgozni, mihez ért, milyen végzettsége van. Ha esetleg még van valami végzettsége azt a legtöbb nem is tudja igazolni. De ha tudná is akkor se nagyon lenne kompatibilis egy ittenivel.


Szerintem ezt át se gondoljok. Elindulnak, nyugaton minden jobb lesz és kész. Majd lesz valahogy.

2015. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!