Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! Hogyan definiálná...

Liberálisok! Hogyan definiálnátok az "őrjöngés" fogalmát?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nagyjából szerintem úgy hogy minek kell hirdetni a kultúrát meg a nemzeti érzelmeket fuuuuj viszont ha valaki messzi országból jön akkor fogadd el hogy megrakja a nődet mert az nem örjöngés hanem kultúra nekik. Jah igen mehet a pobtozás.
2015. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi az hogy liberálisok? Ez nem politikai kérdés, hanem nyelvi.


őrjöng:


dühöng, háborog, tombol, tajtékzik, csapkod, tör-zúz, dúl-fúl, tépi magát, szitkozódik.

2015. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem.

Az Indexen van/volt egy cikk, Thüringer Barbara által postolt.

Szerinte megtévesztő a TEK közleménye, miszerint egy férfi őrjöngött.

Szerinte nem tartozik az őrjöngéshez az, hogy valaki fellök egy rendőrt, kitöri az ablakokat és összetöri a bútorokat.:D

2015. aug. 28. 12:43
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék:D

Gondoltam már rákérdezek:D

2015. aug. 28. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyiféle definíció, nem kell ezt is liberális/népnemzetihungaropannonanyámtyúkja ellentétre bontani. Szerintem az őrjöngéshez például szükséges a kontroll teljes hiánya, a fentieket úgy is meg lehet csinálni, hogy a magad ura vagy.
2015. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írta, hogy szerinte ez nem őrjöngés. Leginkább azt sérelmezte, hogy a TEK ilyen miatt bulvárszagú sajtóközleményt ad ki. Érdekes módon pont egy bevándorlóról, aki ugyan 3 éve vándorolt be, de pont beleillik a mostani menekültkérdésbe.
2015. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1.Mióta uszítás az, hogy valamit leír a TEK?

Főleg, hogy ők maguk is leírták, hogy már itt van régóta?

Illegális bevándorló volt?

Igen.

Őrjöngött?

Igen.

Akkor mire fel sír?

Főleg, hogy ha ezt egy jobbikos csinálta volna, ho-hóóóó, már címlapon szerepelne az egész:D:D

2.Mert totál elbagatellizálja, szerinte az őrjöngés annyi volt csak, hogy...

Ezért kérdeztem, hogy akkor mi a rendes őrjöngés?

Mert végülis, ami kárt tehetett, azt meglépte.

2015. aug. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!