Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon mennyire fertőzésveszély...

Vajon mennyire fertőzésveszélyesek a menekültek? (Budapest-győr vonalon lakom és általában tömve van menekültekkel, a vonatokat egyáltalán nem fertőtlenítik ráadásul zárt légtér (légkondi) van bennük)

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 13:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy idén nyáron már volt egy nagyon súlyos vírusos mandulagyulladásom, ma meg arra keltem, hogy annyi nyák van a torkomban (nyálka) hogy szinte megfulladok tőle.
2015. aug. 28. 13:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem a TBC és egyebek elkerülnek és ennek nagyon hamar vége lesz. Nem felelőtlenség a mávtól, hogy nem fertőtleníti ki a vasúti kocsikat????
2015. aug. 28. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván van benne kockázat, nem véletlen adnak oltásokat olyan turistáknak akik Afrikába mennek. Teljesen más higiéniai szokások, más betegségek, amik egy Afrikainak meg sem kottyannak, max hordozzák őket, minket meg megbetegít.
2015. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én elkaptam valamit tőlük és gyíkká változtam.
2015. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha én Afrikába utazom, millió oltást kell kapnom.


Ha Afrika jön ide, mindenki leszarja....

2015. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon jó kérdés. igazából a legtöbb betegség, amit hordozhatnak, csak vérrel ill. nyákkal, szexuális úton terjed. persze ha TBC-s, egyéb tüdőbetegségben szenvedő, akkor az egy légtér is bőven elég, de a gyakorlatban azért ha tartasz pár m távolságot, nem igazán kaphatsz el semmit.
2015. aug. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!