Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A migránsok miért a leggazdaga...

A migránsok miért a leggazdagabb országokba európai országokba akarnak menni? (Németország, Ausztria stb. )

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy Szíriában, meg ahonnan jönnek, meg akarják ölni őket, ezért menekülnek onnan. Én is ezt tenném, ha meg akarnának ölni engem, a családommal együtt.

De miért akarnak feltétlenül a leggazdagabb országokba menni?


2015. aug. 28. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Az arabok nem félnek a haláltól, ez mese. Valamire készülnek.
2015. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Csak egy tipp, amiért a "kalandvágyó" magyar fiatalok sem Lengyelországba vagy Bulgáriába akarnak kimenni dolgozni, pedig azok is EU-s tagok.

Röviden és tömören: PÉNZ!

2015. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha el akarsz foglalni egy birodalmat (most tehát Európát) akkor a legnagyobb és leggazdagabb városok elfoglalásával kell kezdened.
2015. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert ott a legnagyobb a segély, ezért nemjó nekik Olaszország és Franciaország sem.
2015. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Mivel ez egy sáskajárás, igy annak logikája alapján a leggazdagabb zöld területet akarják lelegelni.
2015. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért,mit vársz tőlük?Ha már megindulnak,hová mennének? Nyilván oda,ahol a legnagyobb jólétre számíthatnak és ahol a legtöbb joguk,jogosultságuk van mindenhez.
2015. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tök jogos a kérdés, és a helyükben az Egyesült Arab Emírségekbe és hasonló gazdag arab országokba mennék. Ugyanaz a kultúra, közelebb van, és még nagyobb jólét.
2015. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7:Lehet,de épp azért,mert olyan nagy a jólét,sokkal jobban féltik és őrzik is.Valahol arról cikkeztek,hogy az USA pénzeli a menekülteket.Számomra sokkal hihetőbbnek tűnik,hogy az említett,gazdag arab országok és cserébe csak egy feltétel van:ne hozzájuk menjenek.
2015. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

ha valaki beírja hogy a pénzért mennek, az mért van lepontozva?

na tessék okosok akkor mért? mi van ott ami például bulgáriában nincs? jobb a levegő?zöldebbek a legelők?vagy mi a bánat?

2015. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hangyafa-znyit belegondolsz ez a honap leghülyébb kérdése.
2015. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!