Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor mi lesz a bevándorl...

Most akkor mi lesz a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem itt maradnak? Télen be kell fogadni őket? Az el van nézve, hogy ha elkezdődik szeptembertől az iskola akkor 1000 meg 1000 kisiskolás vagy nagyiskolás fog közlekedni a kis sátraiknál? Majd elkezdenek minket legyilkolászni, mert keresztények vagyunk és meghódítani az országunkat? Miért nem tesz senki semmit? Elmennek ezek innen valaha? Majd ne csodálkozzunk ha sorra tűnnek el a lányok, fiúk gyerekek mert ezek az isten háta mögötti undormányok majd rabolnak ki minket, és erőszakolják meg a nőket.... Szánalmas. Valaki nyugtasson meg, hogy elmennek innen.

2015. aug. 28. 22:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Jogos a felelem, hiszen Svedorszag vilagelso az 1000 fore juto nemi eroszakokban. Nem tudom, hogy mi lesz, de minden rosszban van valami jo; a Nyugatot hamarabb foglaljak el ezek az uj honfoglalok, mint Magyarorszagot, tehat most nem mi huzzuk a rovidebbet. Mondjuk ez Europat nem menti meg...
2015. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Itt maradnak örökre, beköltöznek hozzátok télire, 10 menekültel kell majd megosztanod télen a szobádat, de remélem majd nem engednek gépközelébe téged.


Elégmegnyugtató volt?

2015. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez is egy hulyeseg, mi koze van a volt gyarmatoknak az idiota iszlam hulyesegekhez? India is gyarmat volt, Ausztralia is, es meg sorolhatnam... Raadasul a gyarmati idokben sokkal elhetobb helyek voltak Afrikaban is, a Kozel-Keleten is...


Amerikanak is semmi koze a haborukhoz, ugyanis pl. Koreaban is volt USA intervencio, meg meg sok helyen, es milyen erdekes, ott beke van, csak az iszlam idiotaknal nincs...

2015. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
de az afrikai éhezők nagy része a volt gyarmatok közül került ki amik nem tudtak fejlődni felszabadulásuk után semmert tönkretették a gazdaságukat... sokan még ezt nyögik.
2015. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként a céljuk a nyugati ország, mit kezdenének Magyarországon??"


Miért ott mit kezdenek amit itt nem tudnak?

2015. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Ezek aztán irtják a magyart tűzzel vassal.
2015. aug. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem olvastam el a válaszokat, mert kirekesztőnek tűnnek.


Ha itt is maradnak télre beer miklós püspök mondta ó, elnéptelenedett falvakba lesznek vagyis kéne betelepíteni őket, most, hogy az a terület valakié az szerintem senkit se érdekel csak a tulajt, esetleg olyan megoldás is lehet, amit facebookon olvastam, hogy egy magyar család kiköltözött a házából, hogy átadhassa azt a menekülteknek. Ha mégis arra kerülne sor, hogy fogadjuk be őket akkor szerintem ha átérzi valaki, hogy honnét is jöttek akkor szívesen befogadja őket. :)


Nem rég egy betelefonálós műsorba mondta egy, hogy mit és hogyan kéne segíteni, ha megtalálom belinkelem, csak rég volt már.

2015. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy magyarok között is van bűnöző, de nem nyugtat meg, hogy még több bűnöző van az országban.... Épp elég, hogy a magyarok csak 4x pakolták ki nagymamám házát, nem kell, hogy a bevándorlók is elkezdjék mindahányan vannak....
2015. aug. 29. 12:22
 19/22 anonim ***** válasza:
Meg itt van az illegális bevándorlás. Csak azt nem értem, hogy hogy ha ők ennyire sanyarú sorsú jószándékú szerencsétlen emberek, akkor miért is nem jönnek át a papírjaikkal a határon, szállnak buszra, vonatra stb. ha van xszáz meg ezer euró arra, hogy embercsempészeknek fizessenek, akkor gondolom normális úton történő utazásra is lenne.
2015. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amúgy elgondolkoztatok azon, hogy a Ukránok miért nem jönnek ide? Ott is szörnyű a helyzet, Ők miért tengődnek ?
2015. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!