Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is ez lenne a...

Szerintetek is ez lenne a megoldás a menekültügyben?

Figyelt kérdés
Csak simán átpasszolni őket Nyugat Európába. A Nyugat Európaiak úgyis olyan elfogadóak, tárt karokkal várják őket, a menekültek eleve oda akarnak menni, nekünk magyaroknak pedig teljesen más dolgokkal kellene foglalkoznunk... Mindenki jól járna, miért nem ez valósul meg?
2015. aug. 31. 13:32
 1/9 anonim válasza:
42%
Azert mert a Merkel asszonyság nagyon is jol tudja hogyan baszhat ki a pórnéppel (pl.velunk magyarokkal), ugyanis az egesznek az lehet a vege hogy tovabbra is itt lesz a legtobb ezekbol a menekultekbol, koszonhetoen a kozelsegnek is, es itt fog eloszor kitorni a balhe, foleg ha majd beall a hideg ido. Akkor majd kivancsian varjuk hogy ki fog rajtunk segiteni mikor megtamadnak minket ezek a budos barbar buta nepseg... :(
2015. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
....hát igen, a magyarok egy kicsit túljátszották a szerepüket...
2015. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Merkel szándéka nem egészen világos. Eddig úgy tűnt, hogy humanitárius célok vezérlik, de most meg elkezdte provokálni a menekülteket és bűncselekményre uszítja őket. Szerintem ő maga se tudja, mit csináljon.
2015. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 vagy 2 hónapja meg azon siránkoztak, hogy Magyarország nem akarja visszafogadni a visszatoloncoltakat.
2015. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egész ügy egy káosz úgy ahogy van! Senki sem tudja mit kezdjünk... Mi magyarok most az egyszer tényleg kimaradhatnánk ebből!
2015. aug. 31. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyuk meg a menekulteket. Csak nem jonnenek ide onkent es dalolva ha megtudnak, hogy megzabaljuk oket. Nem drotkeritest kell telepiteni, csak felallitani egy csomo bogracsot.
2015. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt hetekben már 500-an feltették ezt a kérdést, mindenféle politikai oldalról, hogy miért nem engedjük őket tovább vagy egyenesen segítjük őket Németországba. Én is többször írtam, hogy nem lesz az olyan egyszerű. És no lám elindult a menekültvonat, és máris leállították a határnál. Nyilvánvalóan nem a magyar rendőrség akadályozta meg hogy kijussanak az országból. Szóval ennyit a "továbbengedni őket", meg "hadd menjenek Németországba ott úgyis befogadják őket" dumáról. Téma azt hiszem lezárva.
2015. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Merkel kombinál összevissza...
2015. aug. 31. 19:37
 9/9 anonim válasza:

Első vagyok! Szerintem most kellene osszefogni az egesz vilagnak!!!! Ha egyszer mar ennyire kilatastalan a helyzet Sziriaban, nehogy mar egy orszagnyi embert ne lehetne szetoszlatni a vilagban...

Biztosan megoldhato lenne, csak ossze kene vetni ki mennyi embert fogadna be es segiteni oket a beilleszkedesben!

Miert mindig csak a szegenyebb orszagok faznak ra? Pl. Libia, Torokorszag, hisz itt van a legtobb menekult, es ok nem kepesek ennyi embert ellatni mint ahogy mar a magyarok sem! Oszlassak szet es segitsek oket! Akkor talan rendezodne egy picit a helyzet! Mert ennek a sok fejetlensegnek ami megy nagyon csunya vege lehet!

2015. szept. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!