Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit vártok az estétől?...

Ti mit vártok az estétől? Lesz balhé a Magyar-Román meccs előtt vagy után?

Figyelt kérdés

A stadionba meg környékén szerintem kizárt. De mivel vannak olyan elemek akik nem mennek be (mert nem vettek direkt névre szóló jegyet, meg csak balhézni akarnak) az ilyenek szerintetek kint fognak randalírozni mint tegnap este?

Remélem a Rendőrség felkészül és ha lesz ilyen gyorsan cselekszik mert nem akarom hogy félni kelljen bárkinek is Budapesten. Azért péntek van és családos emberek is vannak az utcákon és turisták is.


2015. szept. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Balhe nelkul el sem tudom kepzelni.
2015. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
stadion kornyeken mar most 15h-kor rengeteg a rendor és a kordon... a napokban ideiglenes kamerákat is szereltek fel a stadion környéki oszlopokra... valamire szamitanak szerintem.
2015. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Remélem kiverik a fogát nehány nacionalista sz.réletunek!
2015. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bandi6891 válasza:
Az idei összecsapás különleges lesz,ugyanis 3 fázisú lesz a küzdelem.Magyarok,Románok és Menekültek csapnak majd össze.Én már megvettem a popcorn-t.
2015. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az éjszakai események megadják a választ
2015. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben román győzelem lesz vér fog folyni. Minden rendőri egységet be kell majd vetni.
2015. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!