Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek országos éhségsztr...

Szerintetek országos éhségsztrájkkal elérhetnénk valamit a politikusoknál? Gondolok itt 30 napos folyamatos élelemmegvonásra magunktól.

Figyelt kérdés
Mert másokat bántani bűn ezért nem pofozkodunk, hanem jól a szemükbenézünk, és aszondjuk, hogy éhenhalunk, ha nem változtatnak politikát! Szerintetek?
2015. szept. 6. 04:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól hogy te nem eszel egy politikus sem fog lefogyni.
2015. szept. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ezzel csak azt éred el,hogy meghalsz.Mert 30 napot egy ember nem nagyon bír ki étel nélkül.
2015. szept. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De Darwin díjat még szerezhetsz vele. :)
2015. szept. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
10 embert is nehéz konszenzusra bírni, nemhogy 10 milliót.
2015. szept. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megéri a kísérletet, hogy tönkremegy a fogad, bőröd, körmöd, kihullik a hajad, szempillád, stb.?
2015. szept. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A sok öngyilkos sem érdekli őket,meg az éhező gyerekek.
2015. szept. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Én már sokaknak elmondtam, mit kellene tenni! De a tökfejek nem értik!

Egy adott évben visszafogná mindenki a felesleges költekezést. A megtakarított összeget tartós élelmiszerekre költené. Egy év alatt kb. 2 hónapra való élelmiszert lehetne felhalmozni.

A következő év május elseje után pedig, senki nem állna munkába addig, ameddig a kizsákmányoló réteg nem változtat a emberibb hozzáállásán!

Ez megvalósítható némi értelemmel és önfegyelemmel rendelkező emberekkel! A kérdés mindig az: akarsz tenni önmagadért valamit, vagy nem?

Sajnos a tudatlanság hatalmas károkat okoz az egész Földi társadalomnak!

2015. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7: Az emberek többsége még 1 napos sztrájkot sem mer tartani.
2015. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
A múltkor bementem a bankba. Megfenyegettem őket, hogy addig nem eszem, amíg nem adnak 10 millát. Képzeld!!! Nem adtak a szemetek!
2015. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarnál elérni?

Amúgy az éhségsztrájkok szinte sose érnek célt. Legfeljebb, ha nem túl jelentős dologról van szó.

2015. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!