Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Medgyessy Péter egy egészen...

Ha Medgyessy Péter egy egészen új pártot alapítana, korrekt tervekkel, akkor adnál neki egy esélyt, szavaznál rá?

Figyelt kérdés

Számomra úgy mond az utolsó politikus, akit nem utáltam.


Egy másik kérdés, szerintetek, ha valamilyen módon ő állna a baloldal élére, ütőképesebbek lennének a Fidesszel szemben? (Tudom, hogy ez esélytelen, már a körülmények miatt is ahogy távozott, illetve az életkora miatt is)


2015. szept. 7. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem

2. Nem

2015. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Semmiféleképpen.

Egy 72 éves emberről beszélsz amúgy meg. Inkább báb lenne, szóval ugyan ott tartana a baloldal. Nekik leáldozott , fogadd el.

2015. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
nem
2015. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
61%
hiteltelen.felvállalta a választási kampányt utána le is mondott,akasztófára való ő is akárcsak az összes eddigi hatalmon lévő cimborája párthovatartozástól függetlenül.
2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves második. Mi az, hogy nekik leáldozott?
2015. szept. 7. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Politika nem szimpatia kerdese, az a baratsag. Ha lenne Medgyessynek egy jo programja es hihetoen tudna elmagyarazni, hogy mit akar, akkor biztosan. Csak azert mert O Medgyesy, ez nem hat meg.
2015. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy a Horn Gyulás válaszomat jelentette valamelyik pufajkás ős szoc, pedig érzésem szerint semmi szabályt nem sértettem vele, hogy leírtam a valóságot.
2015. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mai politikai helyzetben nem szabad liberálisra bízni az ország vezetését.


Nem véletlenül tolódik szinte minden ország jobbra.

2015. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Bajnaival vagyok így, de őt sajnos durván kicsinálták. Medgyessy mindig is csak egy báb volt.
2015. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Bajnai egy illúzió


kb 20 milliárd Euró hitelt vett fel, hogy egyensúlyba hozza a költségvetést.

A balosok meg megtapsolták.


Ennyi.

2015. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!