Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érzik egyesek úgy hogy...

Miért érzik egyesek úgy hogy védeniük kell a gáncsoló, rugdosó riporternőt? Hiszen beismerte hibázott. Majd a nyomozóhatóság dönt az ügyében. Nem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én sem értem. Még a Jobbik is kirúgta, gondolom azért, mert nagyon erősködött nekik, hogy "nincs azzal semmi baj, hogy jól megrugdostam a tetveket! Ugye ügyes voltam Gabi, ugye ügyes?" :D
2015. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

1. Mert ő is gáncsolna.

2. Azért "ismerte be, hogy hibázott", hogy engedjen a társadalmi nyomásnak. Nem sajnálja, hogy gáncsolt. Azt sajnálja, hogy filmre vették, ügy lett belőle és hogy kirúgták miatta.

2015. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert egyrészt a gáncsolásról kiderült, hogy nem is ért hozzá(ezt bizonyítja, hogy az index nem írt róla, másképp már főcím lenne, hogy újabb videó a terrorista nőről).

A másik pedig természetes emberi reakció, ha háttal állsz és azzal találod magad szembe, hogy a tömeg megindult feléd és már beléd is szálltak.

Főleg, hogy hetek óta folyamatosan dolgoznak és valszeg eléggé kimerült és feszült az ember.

Nem kell bíróság elé állítani, el kell küldeni egy kis fizetett szabadságra, hogy regenerálódjon.

Ennyi.

2015. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1) Hát én sem. Egyesek próbálják az "igazukat" ráerőltetni másra. Meg a videójukat amit most találtak ki. Teljesen mindegy mit hoznak fel a tények azok tények, kíváncsi leszek holnap mivel hozakodnak elő a védői.


Arról nem beszélve sírnak hogy az index nem közli a videójuk, közben meg libsiznek és utálják az Index-et. De akit utálnak az miért is adja le a videójuk?!


2) Tudom hogy sok gáncsolós lenne. Fotelgáncsolós aki oda sem merne menni. A nő meg sajnálja de bocsánatot nem kér tehát igen, a társadalom nyomására tette.

2015. szept. 11. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

"Meg a videójukat amit most találtak ki."


:D:D:D:D:D:D

No comment:D

2015. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

"Arról nem beszélve sírnak hogy az index nem közli a videójuk, közben meg libsiznek és utálják az Index-et."


Ez nem az ő videójuk, hanem valaki feltöltötte a Youtubera.

Másrészt az index napokig rágódott, minden hülyeséget, nulla hírértékű marhaságot előszedett a nőről.

Most meg hallgatnak és elfelejtik közölni.

Elég átlátszó.

2015. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lári-fári.

Kell a cirkusz a népnek, ennyi. A ballibsik egymást ölik a show-ért. Csak a szokásos.

2015. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!