Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani helyzetről, a menekültekről? Szerintetek mi lesz ennek a vége mikor?

Figyelt kérdés
Írnátok kérlek életkort is? Csak érdekelnének a vélemények.
2015. szept. 12. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Jav.:

Mi lesz ennek a vége ÉS mikor?

2015. szept. 12. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én meglátásom jelenleg hogy sokan jönnek, egy részük már nyilván dolgozik is de nem mindenkinek lesz lehetősége pont Németbe dolgozni van aki ezt belátja van aki küzd érte.

Nyilvánvaló hogy amíg nincsen fagy, erős csapadék addig útnak indulnak, de ha jön a hidegebb időszak, akkor nem hiszem hogy kisgyerekkel meglépnék a sok száz km-es utat.

2015. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Rohadt jó, hogy naponta legalább 10 ilyen kérdés van és mindenki baromi lusta, hogy visszaolvassa a rájuk adott válaszokat.
2015. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 forgatókönyv lehetséges.

1. Időben észhez tér az európai vezetés. Az eddig bevándoroltakkal lesz gond, de túléljük.

2. A végeláthatatlan migráns áradat akkora gondokat okoz, hogy az az európai baloldal teljes bukásához vezet.

3. Ez a 2. ponttal együtt is történhet. Annyi migráns jön, hogy belerokkan Európa és kitör a polgárháború.

2015. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a 3. pontig (ha eljön) max. 2 évünk van szerintem.
2015. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!