Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zsohár Zsuzsanna jó nő?

Zsohár Zsuzsanna jó nő?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, olyan érdekes arca van, ami nem mondható csúnyának. Nektek bejön?

#Zsuzsanna #zsohár
2015. szept. 16. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem jó nő és ő nem is erre gyúr. Szép a lelke, segítőkész és ez kisugárzik a megjelenésén.
2015. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
nekem tetszik
2015. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem,és a munkássága is elítélendő.
2015. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem igazán látszik rajta, hogy a külseje lenne a legfontosabb neki, inkább az, amit csinál.

Ha jobban foglalkozna magával, biztos csinos lenne nagyon.

De az biztos, ő egy jó ember.

2015. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a kifejezett jónő, inkább barátnő-típus. Nem lenne ellene kifogásom, de nem fogok utána megfordulni az utcán. A feleségem jobb csaj.
2015. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

hát nem.

semmi extra nincs benne.

amúgy meg felőlem lehetne a világ szépe is, a szemebnem akkor is egy jelentéktelen ember lenne.

aki a kvóta rendszer és bevándorlás párti politikát hirdeti, az jobban teszi ha emigrál inkább Szíriába, esetleg Pakisztánba, de igazából Afganisztánba is nyugodtan letelepedhet, a kutyának nem fog hiányozni.

2015. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Ocsmány a külseje és a lelke is.
2015. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!