Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a zsidóellenes megnyilvánulásokról, amik nem büdöszsidózásból állnak, hanem konkrét példákat, bizonyítékokat hoznak az érveik alátámasztására?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
link?
2010. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

huh ez ütős kérdés... én magam nem szoktam zsidózni

de nem is védem őket és nem szoktam antiszemitázni se

elítélem a holokauszt törvényt

de nem szoktam se tagadni se sírni miatta

abból viszont elegem van hogy a csapból is az folyik



kíváncsi vagyok a zsidó védők válaszára

2010. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván van alapja, az antiszemitizmus nem úgy születet, hogy vazze utáljunk már valakit. Ez egy reakció volt mindenhol. Amit persze mindig az ártatlan tisztességes zsidók szívtak meg.
2010. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"link?"


Most így hirtelen nem tudok, de elég könyvet olvatam el a témával kapcsolatban, amik tele voltak konkrét példákkal, és nem általánosan zsidóztak. Sok zsidó író is volt (pl. Fehér Lajos), aki megmondta, hogy valami tényleg nincs rendben a zsidóság háza tájékán. Nagyon jók ezzel kapcsolatban Marschalkó Lajos könyvei.


Én magam arra jutottam, hogy igenis van egy zsidó réteg, aki benne van a dolgok közepében.

Nem tudom hányan vannak, de a zsidóságnak nagyon kis részét teszik ki. Viszont ha benne vannak valamiben, akkor mindig a vezető helyre kerülnek.

Azt én is sajnálom, hogy a tisztességes zsidók lakolnak meg mindig miattuk, őket viszont általában nem sikerül kérdőre vonni.

2010. márc. 14. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Az velemenyem ami Vonanak.


"Mar a konyokomon jon ki a holokauszt"


Nincs hozzafuzni valom.Nem voltam ott,nem eltem at.Csupan olvasni tudok rola.Unalmas tema,nem ertem miert kell allandoan ezt szajkozni.

Az is egy idiota aki "bidoszsidozik",az is egy idiota aki tagadja,az is egy idiota aki egyaltalan kepes ezzel a dologgal foglalkozni.Temat kene valtani mindenkinek aki erre van "beizgulva"es a sajat magunk problemaival foglalkozni.


Szebb Jovot!

2010. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 17:54


Hogy jön ide a holokauszt? :)


Én tulajdonképpen ilyesmikre gondoltam, hogy a Tanácsköztársaság tagjai, Rákosi-Rosenfeld Mátyás, Révai József (Kahána Mózes), Farkas Mihály (Wolff Izrael), Gerő Ernő, Kun-Kohn Béla, a Nyugat szerkesztői, Rothschild-ház és társai...

2010. márc. 14. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy jon ide a holokauszt hogy valahanyszor "zsido tema" van mindig ide kanyarodik a dolog.
2010. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én tulajdonképpen ilyesmikre gondoltam, hogy a Tanácsköztársaság tagjai, Rákosi-Rosenfeld Mátyás, Révai József (Kahána Mózes), Farkas Mihály (Wolff Izrael), Gerő Ernő, Kun-Kohn Béla, a Nyugat szerkesztői, Rothschild-ház és társai..."



Igen, Magyarországon a kommunista értelmiségben messze arányukon felül voltak képviselve a zsidók. Tény.


Csakúgy, mint a kultúrában, tudományban, sportban, a '48as szabadságharcban, az első VHban, az iparosodásban, és minden egyébben.



Magyarországon a polgári, értelmiségi réteg zömét a betelepült zsidók alkották. Nem csoda tehát, hogy az ország alakulásában általában jelentős szerepet játszottak, legyen az pozitív (pl. a kultúra terén, mint írtad, a Nyugat szerkesztői), vagy negatív (a kommunista rendszer)



Azzal, aki így hozz fel dolgokat, azzal már valamit lehet kezdeni, megbeszélni, mi miért, hogy volt. Lényegesen üdítőbb, mint a szimpla agy nélküli mocskoszsidózás

2010. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván van alapja, az antiszemitizmus nem úgy születet, hogy vazze utáljunk már valakit."


Hát igen, nagyon sok nép rászolgált a gyűlöletre, lásd pirézek.

2010. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!