Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a HETI...

Mi a véleményetek a HETI HETES-ről, ami szórakoztató műsor helyett, inkább politikai jellegű lett?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget politizálnak, holott a szórakoztatás lenne a céljuk.Úgy gondolom, hogy a politikán kívül is rengeteg érdekes téma van,amire reagálhatnának,mert az állandó politizálásuk, más unalmas-nem?
2010. márc. 15. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát nézd a Mikroszkóp színpadot!Én azt is utálom már,mert csak az Mszp éltetése a poén...Lejárt lemez.Meg amúgy is az ATV a csatornájuk.A Heti hetes meg dög unalmas a borjú szemű Hernádival és a szuszogó géppel az élen!Jáksó király!De inkább ne politizáljon,mert a viccmesélésein sokat röhögtem!
2010. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:46


Merem állítani, hogy a Heti Hetes közönségében a bizonytalanok aránya rendkívül csekély - egyszerűen azért, mert abban az időpontban, amikor megy a műsor (tegnap pl. valamikor este 11 körül kezdődött el egyáltalán), általában már csak az nézi pont ezt, akit tényleg ez érdekel. A random csatornaszörfölgetők könnyen találhatnak ennél szórakoztatóbb műsort is. Aki meg ezt nézi, az általában okkal nézi, lásd előbbi komment.


Persze lehet, hogy én látom rosszul, de eddig minden jel erre utal.

2010. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindig is politikai jellegü műsor volt, a műfaja közéleti talk-show. Korábban is véres szájú antorbánisták voltak, most is azok. Én nem látok semmi változást, legfeljebb a színvonal süllyed.
2010. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ma 09:31 Igazad van, senkinek az álláspontját nem befolyásolja, ja, de... Á, meg van, mégsincs igazad, éppen csak a bizonytalanokat befolyásolja. Pedig én úgy akartam hinni neked.
2010. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13:33 - lásd a fentebbi eszmefuttatást a "bizonytalanokról".

Feleslegesen fújjátok fel az egészet.


Annál is inkább, hogy aki bizonytalan, az általában egyszerűen csak tájékozatlan, tehát ha nem akarjátok, hogy sok bizonytalan legyen, akkor világosítsátok fel őket. Ennyi.

2010. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

Undorítónak tartom a műsorukat, mert szinte mindig csak az egyik irányba élcelődnek. Sokszor sértik a jóízlést...


Nem nézem, mert irritál. 3 percnél tovább nem bírom.


Jobboldali ember vagyok. Tudom, a baloldaliakat meg Fábrytól veri hasonlóan a víz, mint engem a Heti Hetestől. Ilyen az élet. Úgy látszik, nem nagyon létezik Hofi óta olyan szórakoztató műsor, ami nem a politikáról szól. Talán még a Dumaszínházasok függetlenek, bár néha már náluk is becsúszik némi politikai felhang.

2010. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem,jókat röhögök rajtuk :D de ugyanúgy megmondják a véleményüket az mszp-ről is pl.tegnap a Hajós :D
2010. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Pff... Én pl. nem vagyok Fidesz-szimpatizáns, de mégis szeretem Fábry szövegét. Kritikus vagyok az MSZP-vel szemben, de mégis tetszik a Heti Hetes. Ugyanakkor bizonytalan se vagyok, tudom, kire fogok szavazni. No, ez vajon hogy lehetséges? :D
2010. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!