Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nógrádi György milyen könyveke...

Nógrádi György milyen könyveket írt és hogy tanít-e valahol?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Jelenleg a Budapesti Corvinus Egyetem védelemgazdasági tanszékén tanít, ahol egyebek mellett a Magyar Honvédség számára is képeznek ki szakembereket.
2015. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem tanított még a Kossuth Lajos Katonai Főiskolán. Unalmas órákat tartott...még akkor nem futtatta fel a média.
2015. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
2.-s Téged tanított,Te meg nem értettél meg semmit.Persze ,hogy uncsi.
2015. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Internet! Kedves kérdező! Internet!

Google keresőbe beírod, amit keresel, és láss csodát, egy rakás információt találsz. :-)


Mostanában nagyon kikezdték Nógrádit. Egyre több borul a fejére abból a bizonyos biliből.

Én magam is, kollégáimmal készítettünk vele több műsort. Ennek ellenére, nem tisztem eldönteni, valós a tudása vagy csak dumagép a pasi.

Állítólag, tudományos eredményei nincsenek, de ezt döntsék el a tudósok. Nekem mondhat ő is, más is akármit, hiszen, messziről ember, azt mond amit akar.

2015. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!